3 liga. Porażka Czarnych Połaniec z Podlasiem Biała Podlaska 2:5. A do przerwy było 1:1

Jaromir Kruk
Piłkarze Czarnych Połaniec przegrali trzecioligowy mecz z Podlasiem Biała Podlaska 2:5.

Podlasie Biała Podlaska – Czarni Połaniec 5:2 (1:1)

Bramki: Paweł Zabielski 2, Maciej Wojczuk 46, Krzysztof Salak 54, Kamil Kocoł 72, Marcin Pigiel 90 – Filip Krępa 22, Michał Banik 65.

Czarni: Siryk - Smoleń, Woś (46 Banik), Bakowski, Bażant – Mucha, Wątróbski, Krępa, Kron (80 Śledź), Bawor (60 Mazurek) – Gębalski.

Żółte kartki: Krępa, Gębalski, Śledź, Bażant.

Sędziował: Paweł Mackiewicz (Łomża).

Widzów: 300.

Czarni przy stanie 1:1 chcieli się zachować fair-play, ale piłkę przejęła drużyna Podlasia i po szybkiej akcji wyszła na prowadzenie. Nie oddała go już do końca, a w drugiej połowie miejscowi strzelili aż 4 gole.

– Popełniliśmy sporo błędów, a w kilku sytuacjach co najmniej dziwne decyzje podjęli sędziowie z Łomży – mówi Grzegorz Wcisło, trener Czarnych, których nie oszczędzają kontuzje. Z Podlasiem wypadł Woś.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0