3. liga. Porażka Korony II Kielce z Wisłoka Dębica. Jestem w szoku. W pierwszej połowie nie poznawałem zespołu - mówił Mariusz Ludwinek

Dorota Kułaga
Rezerwy Korony przegrały z Wisłoką Dębica 2:4
Rezerwy Korony przegrały z Wisłoką Dębica 2:4 Małgorzata Sutowicz/Korona Kielce
W spotkaniu 31. kolejki grupy czwartej III ligi Korona II Kielce po słabej grze przegrała z Wisłoką Dębica 2:4.

Słaby mecz i porażka Korony II Kielce z Wisłoką Dębica

Korona II Kielce - Wisłoka Dębica 2:4 (0:2)
Bramki: Miłosz Strzeboński 54 z karnego, Tomasz Mucha 90+1 z karnego - Rafał Mamla 4 (samobójcza), Damian Łanucha 18, 50, Błażej Radwanek 74.
Korona II: Mamla – Zwoźny (74’ Kucharczyk), Sylwestrzak, Kiercz, K. Turek - Strzeboński, R. Turek, D. Lisowski, Bojańczyk (46’ Mucha) - Rybus, Szulc (74’ Płocica).
Żółte kartki: Zwoźny, Mucha, Kiercz – Radwanek, Siedlik, Kardyś, Stańczyk, Rachfalik, Priest-Tyson
Sędziował: Marcin Bielawski (Żywiec)

-Byłem przekonany, że pójdziemy mocno w tym meczu i pokażemy, że jesteśmy u siebie. Wydarzyły się takie rzeczy, że mnie zatkało. Przegraliśmy sami ze sobą. Jestem w szoku. W pierwszej połowie nie poznawałem zespołu. Wisłoka nas sprowadziła na ziemię i w sposób przewidywalny dla nas. Jestem zły i mogę tylko przeprosić. Brakuje mi słów, przepraszam

- mówił przybity Mariusz Ludwinek, trener Korony II.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani