3 liga. Porażka Spartakusa Daleszyce z Wisłą Puławy. Za tydzień ostatni mecz z Czarnymi w Połańcu

Mateusz Głozowski
W meczu 33 kolejki trzeciej ligi, Spartakus Daleszyce przegrał 1:2 z Wisłą Puławy.

Spartakus Daleszyce - Wisła Puławy 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Michał Zuber, 0:2 Łukasz Kacprzycki 60 z karnego, 1:2 Michał Jeziorski 88.
Spartakus: Pietras- Cedro, Jeziorski, Kaleta (74 D. Wołowiec), Krzeszowski, Zawadzki, Maciejski (66 Sot), Kokosza (66 W. Wołowiec), Bogacz, Brożyna.
Wisła: Socha- Barański, Pielach,Poznański, Chudyba (52 Litwiniuk), Kobiałka (85 Supryn), Skałecki, Zmorzyński, Kacprzycki (76 Kusal), Zuber (74 Szczotka), Żelisko.
Żółte kartki: Bogacz, Cedro, Zawadzki, W. Wołowiec (Spartakus), Poznański (Wisła).
Sędziował: Sebastian Godek (Górno)

Krzysztof Trela, trener Spartakusa od pierwszej minuty dał szansę gry kilku zawodnikom, którzy dotychczas bardzo mało grali, a w wyjściowym składzie w ogóle się nie pojawiali. Byli to, Kacper Kokosza, Bartosz Bogacz, Seweryn Kaleta.
Już w 6 minucie nasza drużyna straciła bramkę. Michał Zuber w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem Szymonem Pietrasem pokonał go pewnym strzałem. Goście podwyższyli wynik w 60 minucie z rzutu karnego. Honorowego gola na pożegnanie z trzecią ligą w Daleszycach dla Spartakusa strzelił Michał Jeziorski, ładnym strzałem zza pola karnego.
Za tydzień w sobotę 8 czerwca o godzinie 17 Spartakus w ostatniej kolejce zagra z Czarnymi w Połańcu.

Mówi Krzysztof Trela, trener Spartakusa

- Bardzo trudno zebrać chłopaków do grania, a jeszcze bardziej ich zmobilizować. Większość zawodników jest już w innych klubach. Na ten moment tylko czterech zadeklarowało chęć pozostania. Spartakusa czeka duża rewolucja kadrowa i generalnie przebudowa tego zespołu, pod kątem gry w czwartej lidze.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0