3 liga. Remis w meczu ŁKS Probudex - Siarka Tarnobrzeg. Goście prowadzili, ale gospodarze byli lepsi w drugiej połowie (WIDEO, ZDJĘCIA)

Damian Wiśniewski
W meczu siódmej kolejki grupy czwartej trzeciej ligi ŁKS Probudex Łagów zremisował przed własną publicznością z Siarką Tarnobrzeg. Goście prowadzili do przerwy, ale ostatecznie zakończyło się podziałem punktów.

ŁKS Probudex Łagów - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (0:1)
Bramki:
Krystian Zaręba 72 - Kamil Kargulewicz 16

Siarka: Kowal 5 - Bury 5, Józefiak 5, Duda 5, Sulkowski 5 - Wolski 4 (65. Mróz), Tabor 5, Rogala 5 - Kargulewicz 7, Gajewski 4 (79. Bałdyga), Wdowiak 4 (75. Gessner).

ŁKS: Pietras 5 - Wilk 5, Czerwiak 5 (85. Kolasa), Ślefarski 5 (60. Filip Rogoziński 5), Krzeszowski 5 - Gierczak 5, Rogala 4 (60. Uniat 5), Mójta 5, Amarildo 4 (46. Zaręba 6) - Kacper Rogoziński 6 (75. Borowiak), Imiela 5.

Siarka Tarnobrzeg zakończyła tę kolejkę w dużo gorszych nastrojach od Stali Stalowa Wola. Choć podopieczni trenera Grzegorza Opalińskiego mają znacznie więcej meczów rozegranych niż Stal, to właśnie zostali przez nią wyprzedzeni.

Tarnobrzeżanie prowadzili w tym meczu po golu Kamila Kargulewicza do przerwy, ale ostatecznie musieli pogodzić jedynie z remisem. Wciąż pozostają z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie.

- Mecz podczas którego działo się bardzo dużo. Obie drużyny stworzyły sobie wiele okazji podbramkowych i trudno mi tak naprawdę ocenić, czy powinienem się z tego remisu cieszyć, czy smucić - powiedział nam Ireneusz Pietrzykowski, trener ŁKS Probudex Łagów

Trener zespołu gości, Grzegorz Opaliński, otrzymał od sędziego zawodów czerwoną kartkę.

Dla Siarki, która w założeniu miała walczyć o awans, jest trzeci remis i piątym mecz bez zwycięstwa. Drużyna z Łagowa niejako zrewanżowała się rywalom za niedawny sparing, w którym przegrała 0:1.