3 liga. Świetna passa trwa. ŁKS Probudex Łagów pokonał rezerwy Cracovii 2:1 i nadal jest liderem. Filmowa bramka Adama Imieli na wideo

Dorota Kułaga
ŁKS Probudex wygrał z rezerwami Cracovii 2:1 w ostatniej kolejce piłkarskiej trzeciej ligi Kamil Bielaszewski
Trwa świetna passa ŁKS Probudex Łagów, który pokonał mocne rezerwy Cracovii i utrzymał pozycję lidera. To siódme z rzędu zwycięstwo zespołu z Łagowa!

Trwa świetna passa ŁKS Probudex. Łagów ma lidera!

ŁKS Probudex Łagów - Cracovia II Kraków 2:1 (1:1)
Bramki: Piotr Rogala 15 z karnego, Adam Imiela 57 - Jakub Gut 28.
ŁKS Probudex: Lipiec – Seweryn, Szymocha, Rogala, Tonia – Mydlarz (86. Hirota), Mianowany (77 Kafel), Waniek – Orlik (82. Rogoziński), Chełmecki (67 Lepiarz), Imiela.
Cracovia II: Wilk – Bracik, Pieńczak, Jodłowski, Zaucha – Stachera, Ożóg (84 Kanach), Gut (75 Nowicki), Ogorzały, Wiśniewski (83 Mrozik) – Strózik.
Sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Żółte kartki: Mydlarz, Szymocha, Seweryn - Ożóg, Bracik, Jodłowski.
Czerwona kartka: Bracik (Cracovia II, druga żółta, 90+1).
Widzów: 300.

Podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego od początku zagrażali bramce przyjezdnych, ale dobrze spisywał się w niej Adam Wilk. Między innymi w pierwszej połowie obronił rzut karny, wykonywany przez Adama Imielę. W 15 minucie, po faulu Zauchy, ŁKS Probudex miał drugi rzut karny, który na bramkę zamienił Piotr Rogala. Cracovia II wyrównała w 28 minucie po strzale Jakuba Guta. Zwycięstwo zapewnił liderowi Adam Imiela, który popisał się fantastycznym strzałem z narożnika pola karego. Uderzył w długi róg i piłka wpadła w okienko.
- Pierwsza połowa to było najlepsze 45 minut w naszym wykonaniu w tym sezonie. Mocnego przeciwnika potrafiliśmy zdominować, stworzyliśmy dużo sytuacji. Oprócz zmarnowanego karnego Adama Imieli mieliśmy jeszcze trzy okazje, po których mogliśmy się pokusić o strzelenie goli. Cracovia II drugi raz była pod naszym polem karnym i wyrównała. Dobrze, że po przerwie Adaś Imiela zdobył bramkę z gatunku "stadiony świata" i zapewnił nam zwycięstwo - powiedział trener ŁKS Probudex Ireneusz Pietrzykowski.