3. liga. W meczu na szczycie KSZO 1929 Ostrowiec przegrał z Wieczystą Kraków 0:1. Stracił gola w doliczonym czasie gry. Zobacz zdjęcia

Dorota Kułaga
Piłkarze KSZO 1929 przegrali z Wieczystą 0:1
Piłkarze KSZO 1929 przegrali z Wieczystą 0:1 Marcin Słoka
W meczu na szczycie w grupie czwartej 3. ligi piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec przegrali z Wieczystą Kraków 0:1.

Porażka KSZO 1929 Ostrowiec z Wieczystą Kraków. Gol w doliczonym czasie gry

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Wieczysta Kraków 0:1 (0:0)
Bramka: Denys Faworow 90+3.
KSZO 1929: Burek – Domagała (66 Jarzynka), Mazurek, Mężyk, Majdanewycz - Brągiel, Kafel, Nawrot, Dziubiński (33 Lipka), Bełczowski (66 Mażysz) - Janaszek (78 Zdyb).
Wieczysta: Mikułko - Asmelash, Faworow, Bujak, Klimczak - Torres, Pałaszewski, Pietras, Misak (64 Majewski), Kumah (85 Hebel) - Danielak (59 Twarowski).
Sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Żółte kartki: Pałaszewski, Faworow.

Podopieczni trenera Rafała Wójcika doznali pechowej porażki na inaugurację rundy wiosennej. Bramkę stracili w doliczonym czasie gry, w 93 minucie, a jej autorem był Denys Faworow. Bramkę zdobył strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Radosława Majewskiego.

Mecz był wyrównany, obydwa zespoły miały bramkowe okazje, zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie. W 41 minucie po dośrodkowaniu Asmelasha Damian Mężyk interweniował tak, że głową skierował piłkę w słupek własnej bramki. Kilkadziesiąt sekund później w polu karnym Danielak zagrał do Pałaszewskiego, który uderzył z 8 metrów po ziemi, ale znakomicie interweniował Jakub Burek.

W 71 minucie Dariusz Brągiel miał bramkową okazję, ale w bramce Wieczystej bardzo dobrze spisał się Antoni Mikułko, wypożyczony z Lechii Gdańsk 18-letni bramkarz. Wieczysta zadała decydujący cios w doliczonym czasie gry. Dzięki tej wygranej i porażce Avii Świdnik z Czarnymi Połaniec zespół z Krakowa został liderem tabeli.