3. liga. Wisła Sandomierz sensacyjnie zremisowała z Wieczystą Kraków 2:2. Byliście na tym spotkaniu? Szukajcie się na zdjęciach

Dorota Kułaga
Kibice Wisły Sandomierz na meczu z Wieczystą Kraków
Kibice Wisły Sandomierz na meczu z Wieczystą Kraków Dorota Prokop
Wisła Sandomierz w sobotnim meczu trzeciej ligi sensacyjnie zremisowała z Wieczystą Kraków 2:2. Obydwie bramki dla Wiosły zdobył Lionel Abate - w 37 i 64 minucie. Mamy dla Was zdjęcia kibiców z tego pojedynku.

Tak kibicowaliście Wiśle Sandomierz w meczu z Wieczystą Kraków
Mecz Wisły Sandomierz z faworyzowaną Wieczystą Kraków, mającą w składzie znanych zawodników, spotkał się z dużym zainteresowaniem kibiców w Sandomierzu. Pojedynek obejrzało około tysiąca kibiców.

Zdjęcia kibicó z meczu Wisła - Wieczysta

Byli świadkami ciekawego, do końca trzymającego w napięciu spotkania i sensacji, bo za taką należy uznać remis borykającej się z problemami kadrowymi i finansowymi Wisły z faworyzowaną Wieczystą Kraków. Obydwie bramki dla gospodarzy zdobył Lionel Abate - 37 i 64 minucie.

Po tym remisie zespół z Krakowa stracił pozycję lidera. Pierwsze miejsce zajmuje Stal Stalowa Wola, do której żółto-czarni tracą jeden punkt. I to teraz Stal jest w lepszej sytuacji w walce o awans do II ligi.

Na meczu był Sławomir Peszko, były reprezentant Polski. Był oblegany przez kibiców Wisły, chętnie rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani