3 Liga. Wisła Sandomierz wygrała z rezerwami Cracovii. Dwa gole Kamila Ucińskiego i gol z połowy boiska Lionela Abate. Zobaczcie tego gola

Bartosz Wartałowicz
Wisła Sandomierz wygrała 3:2 z rezerwami Cracovii. Ozdobą meczu było trafienie Lionela Abate, który trafił do siatki z połowy boiska. Dwa gole strzelił Kamil Uciński, wypożyczony z Granatu Skarżysko-Kamienna. Zobaczcie zdjęcia z meczu i wideo z bramką Abate.

Cenne zwycięstwo Wisły Sandomierz i trzy punkty w meczu z kandydatem do awansu

Wisła Sandomierz - Cracovia II 3:2 (3:1)
Bramki: Kamil Uciński 4, 6, Lionel Abate 44 - Marcin Budziński 36, Sebastian Strózik 79.
Wisła: Czarnogłowski - Bik, Sudy, Khorolskyi, Cichoń - Michalczyk (90 Krajewski), Furman (82 Stokłosa), Szczypek - Wyjadłowski (82 Biliński), Abate, Uciński (65 Kościółek).
Cracovia II: Madejski – Stachera (80 Mróz), Pieńczak, Bracik – Wiśniewski, Budziński, Ożóg (46 Gut), Zaucha - Kapek, Nowicki (46' Ogorzały) – Strózik.
Kartki : Abate, Michalczyk - Strózik
Sędziował: Rafał Szydełko (Wola Rafałowska).

Wisła zrehabilitowała się po porażce w meczu derbowym z Czarnymi Połaniec i w spotkaniu z faworyzowaną Cracovią II zdobyła szybko dwa gole, których autorem był Kamil Uciński. W 36 minucie goście zdobyli gola kontaktowego, ale tuż przed końcem pierwszej połowy gola, kandydującego do bramki sezonu zdobył Lionel Abate. Napastnik znajdował się przy linii środkowej i klatką piersiową przyjął piłkę, pomimo rywala, który był na jego plecach, a potem uderzył z woleja pod poprzeczkę. Golkiper rezerw Cracovii wyszedł z bramki i był w okolicy 11 metra, co świetnie wykorzystał piłkarz Wisły Sandomierz.

Zobaczcie cudowne uderzenie piłkarza Wisły:

Udało się nam pokonać jedną z najmocniejszych drużyn w tej lidze i to mnie bardzo cieszy. Szybko zdobyliśmy dwie bramki i goście przejęli inicjatywę. Pięknego gola z połowy boiska strzelił Lionel Abate i to nie było w tym przypadku, bo zauważył wychodzącego bramkarza. Nic tylko się cieszyć