3 liga. Zawiodła skuteczność. KSZO 1929 Ostrowiec przegrał z Avią Świdnik 0:1

dor
Piłkarze KSZO 1929 (na zdjęciu kapitan Radosław Kardas, drugi z lewej) przegrali z Avią Świdnik 0:1. Fot. KSZO 1929 Ostrowiec Facebook
KSZO 1929 Ostrowiec zagrał nieskutecznie i przegrał u siebie z Avią Świdnik 0:1 w meczu o trzecioligowe punkty.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Krystian Mroczek 49.
KSZO 1929: Zacharski 6 - P. Cheba 6, Kardas 5 (54. Burzyński 3), Mężyk 6 Ż, D. Cheba 6 - Ziółkowski 4 (54. Madej 3), Puton 5 (80. Kapsa nie klas.), Dybiec 6, Łokieć 5 - Smuczyński 5 (70. Bełczowski 3), Grunt 4 (54. Dziadowicz 3).

-Mecz był pod nasze dyktando. To my prowadziliśmy grę, mieliśmy więcej sytuacji, ale, niestety, zabrakło skuteczności. W pierwszej połowie Smuczyński była na 15 metrze, zamiast uderzać, chciał się zabawić podcinką i piłka przeszła obok bramki. Później Michał Grunt był sam na sam, zamiast strzelić z zimną krwią, próbował technicznie i nie trafił. Przeciwnik napoczął nas w drugiej połowie, musieliśmy zaryzykować. Mateusz Madej po przerwie był sam na sam, ale bramkarz obronił. Chcieliśmy, staraliśmy, walczyliśmy do końca, ale nie udało się odwrócić losów spotkania - powiedział Marcin Wróbel, trener KSZO 1929.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!