37 sołtysów w gminie Jędrzejów obchodziło swoje święto. 10 z...

  37 sołtysów w gminie Jędrzejów obchodziło swoje święto. 10 z nich obchodziło go po raz pierwszy. Jakie upominki otrzymali od burmistrza?

  albo

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Sołtysi gminy Jędrzejów

  Sołtysi gminy Jędrzejów ©Marcin Piszczek, facebook

  11 marca w całej Polsce obchodzono dzień sołtysa. To święto jest coraz bardziej popularne w naszym kraju. Także w całym powiecie jędrzejowskim włodarze miast składali życzenia przedstawicielom swoich pomocniczych organów. 37 sołtysów z gminy Jędrzejów spotkało się wraz z burmistrzem miasta Marcinem Piszczkiem w Centrum Kultury. Tam włodarz miasta złożył życzenia zarówno starym jak i nowo wybranym sołtysom.
  Sołtysi gminy Jędrzejów

  Sołtysi gminy Jędrzejów ©Marcin Piszczek, facebook

  Burmistrz Marcin Piszczek wraz z sekretarz gminy Renatą Kawiorską i przedstawicielami starostwa powiatowego złożyli podziękowania na ręce ustępującej 10 sołtysów, a także gratulacje nowo wybranym.

  - Pani sekretarz Renata Kawiorska wręczyła każdemu sołtysowi list gratulacyjny. Wszyscy otrzymali także upominek w postaci aktówki na dokumenty. Nowi sołtysi wdrażają się w swoje obowiązki, umawiają na pierwsze spotkania.
  Natomiast grupa sołtysów, którzy pozostali na kolejną kadencję kontynuują realizację swoich zadań. Należy podkreślić, że praca sołtysów jest nieoceniona i bardzo ważna, ale jednocześnie trudna i odpowiedzialna. Często niewdzięczna, ale przynosząca dużo dobrego w tych małych środowiskach. Dlatego jestem bardzo wdzięczny za ich ciężką pracę - powiedział burmistrz Jędrzejowa Marcin Piszczek.

  Na wszystkich czekał słodki poczęstunek i wspólny obiad.

  Przypomnijmy, ze w gminie Jędrzejów jest 37 sołectw. Podczas ostatnich wyborów zmiany nastąpiły w 10 sołectwach.  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy  10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesu  Wille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkają  Te kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz ranking  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?


  ZOBACZ TAKŻE: Flesz. Regionalny Puchar Polski, Król Twittera w V lidze, Odra bardziej hiszpańska

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce