39. Uliczne Biegi Sylwestrowe w Szydłowie już 30 grudnia. Do...

  39. Uliczne Biegi Sylwestrowe w Szydłowie już 30 grudnia. Do wygnania nagrody finansowe [SZCZEGÓŁY, TRASA]

  ach

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Urząd Gminy Szydłów

  Urząd Gminy Szydłów

  Sylwestra można świętować na wiele różnych sposobów. W Szydłowie propozycja dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie - 30 grudnia będą 39. Uliczne Biegi Sylwestrowe.
  Urząd Gminy Szydłów

  Urząd Gminy Szydłów

  W tym roku impreza odbywa się pod hasłem „Biegamy dla Niepodległej” aby uczcić 100-lecie odzyskania Niepodległości. Zapisy do biegu głównego trwają do 21 grudnia. Do tego dnia opłata startowa wynosi 30 złotych, zaś w dniu imprezy 40 złotych. Jest już ponad 150 uczestników zapisanych na 10 kilometrów. W imprezie mogą brać udział wszystkie chętne osoby, które ukończyły 16 lat.

  Trasa
  Start biegu z rynku na wysokości urzędu gminy.
  Następnie uczestnicy wybiegną przez Bramę Krakowską (uwaga na dwa słupki wystające z nawierzchni!), później w lewo pod górkę chodnikiem, w lewo w ulicę Sta-szowską, następnie z górki w ulicę Brzezińską, w lewo w ulicę Ogrodową i znów w lewo na drogę wojewódzką (ulica Kielecka).

  Po drugim okrążeniu, gdzie w nogach będzie już ponad 7 kilometrów trasy, wbiegną w Bramę Krakowską, następnie skręcą w prawo w rynek i przebiegną cztery około 700-metrowe okrążenia (rynek, ulica Kościelna, Staszowska).

  Dzieci będą biegać na różnych dystansach - od 320 najmłodsi do ponad dwóch kilometrów najstarsi.

  Duże nagrody finansowe
  Dla wszystkich uczestników przewidziane są pamiątkowe medale w biało-czerwonych barwach. Nagrody w biegu głównym finansowe w kategorii open kobiet i mężczyzn jednakowo: I miejsce - 1000 złotychbrutto, II miejsce - 750 złotych brutto, III miejsce 500 złotychbrutto. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają bony towarowe o wartości 100, 75 i 50 złotych.  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


  Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10  Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!  Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
  Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]  Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosu


  ZOBACZ TAKŻE: Enej w Galerii Echo w Kielcach

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo