4. liga. Czarni Połaniec pokonali OKS Opatów i są liderem z kompletem punktów. 100 gol Piotra Kamińskiego [DUŻO ZDJĘĆ]

dor
W czwartoligowym meczu Czarni Połaniec pokonali OKS Opatów 1:0 (1:0). Zwycięską bramkę zdobył w 12 minucie Piotr Kamiński. Czarni są liderem z kompletem punktów. A dla Piotra Kamińskiego była to setna bramka w barwach Czarnych. Czarni: Saracen – Meszek, Witek, Bażant (84. Dyl), Misztal, Gembalski, Kamiński (70. Łąk), Mucha (60. Smoleń), Wątróbski, Krępa, Bawor (89. Śledź).OKS: Dulny – Sidor (65. Cholewiński), Jasiński, Łowicki, Ożdżyński, Łata (80. Orłowski), Rysiak (75. Karek), Trojanowski (80. Szemraj), Rusak, Żelaszczyk (55. Rutkowski), Frańczak.W Połańcu po postawie lidera tabeli spodziewano się więcej w meczu z przedostatnim zespołem ligi, szczególnie pod szybkim zdobyciu gola, ale skończyło się na wyniku 1:0.– Tak naprawdę możemy wygrywać wszystkie mecze po 1:0 do końca sezonu i będziemy zadowoleni. Dziś jednak widać było w drużynie jakieś rozluźnienie. W pierwszej połowie zdecydowanie dominowaliśmy. W drugiej już nie mieliśmy sytuacji i męczyliśmy się strasznie. Może to ta upalna pogoda tak podziałała na zespół – powiedział Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych Połaniec.– Lider ma skład trzecioligowy, a nasi zawodnicy dopiero zbierają doświadczenie. Mimo to mieliśmy parę sytuacji i mogliśmy zrobić coś więcej, ale nie można mieć wszystkiego. Dzisiejsza porażka na pewno wstydu nam nie przynosi. Nasza gra nie wygląda źle, a na początku sezonu mieliśmy mocnych rywali. Liczę, że w końcu zaczniemy punktować – powiedział Maciej Zygadło, kierownik drużyny OKS Opatów.Zachęcamy do obejrzenia ciekawej galerii zdjęć z tego meczu Tomasza Kaczmarczyka. Szczegóły na kolejnych slajdach. (PW, dor) Fot. Tomasz Kaczmarczyk