4. liga. Duże emocje, sześć bramek w meczu GKS Rudki z Neptunem Końskie [ZDJĘCIA]

dor
W emocjonującym meczu czwartej ligi GKS Rudki zremisował z Neptunem Końskie 3:3. GKS Rudki - Neptun Końskie 3:3 (2:3)Bramki: Radosław Dawidowicz 30, Piotr Jedlikowski 37, 55 - Karol Armata 3, Krzysztof Słaby 43, 44.GKS: Rafalski – Nawrot Ż (76. Kita), Stefański, Szymoniak, Broniś, Jedlikowski, R. Dawidowicz, B. Wiecha, Sito (46. D. Kowalski), K. Wiecha, Stachura.Neptun: Herda – Skalski, Kwiecień, Słaby (80. Skoczylas), Armata, Sztandera (80. Pach), Wojna Ż, Urban, Kotarzewski (85. Sroka), Markowicz, Białas.Pierwsza akcja Neptuna przyniosła mu prowadzenie. Na strzał z ostrego konta zdecydował się Karol Armata i drużyna z Końskich cieszyła się z bramki. W 30. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu Jakub Stachury, gola głową zdobył Radosław Dawidowicz.Trener Paweł Jaworek, rolę skrzydłowych przydzielił natomiast Piotrowi Jedlikowskiemu oraz Dominikowi Sito. Pierwszy z wymienionych, w swoich poczynaniach ofensywnych okazał się skuteczny.Do tego stopnia, iż dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. Jeszcze przed przerwą, wychowanek ostrowieckiego KSZO zaskoczył bramkarza Neptuna uderzeniem z prawej nogi - informuje Fanpage GKS Rudki.(dor) Fot. Dariusz Sapieja