4 liga. Neptun Końskie wygrał 2:0 z Koroną II Kielce....

4 liga. Neptun Końskie wygrał 2:0 z Koroną II Kielce. Podopieczni trenera Waldemara Szpiegi zostali nowym liderem tabeli (ZDJĘCIA)

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Waldemar Szpiega, trener Neptuna Końskie.
    1/14
    przejdź do galerii

Waldemar Szpiega, trener Neptuna Końskie. ©neptun końskie

W meczu czwartej ligi świętokrzyskiej, wicelider tabeli Neptun Końskie pokonał na własnym boisku lidera Koronę II Kielce 2:0. Po tej wygranej, konecka drużyna została nowym liderem tabeli.
    Neptun Końskie - Korona II Kielce 2:0 (1:0),
    1:0 Krzysztof Pach 44,
    2:0 Łukasz Jamróz 51.

Neptun:Herda - Maciejewski, Skalski, Zacharski, Armata, Szymoniak, Jamróz, Dutkiewicz, Kwiecień, Pach (75 Sroka), Gardynik.

Podopieczni trenera Waldemara Szpiegi zaskoczyli kielczan w ostatnich sekundach pierwszej połowy i kilka minut po wznowieniu gry w drugiej połowie.
    W 44 minucie, Neptun wyszedł z kontrą trzech na trzech.
    Łukasz Jamróz dograł piłkę do Krzysztofa Pacha, któremu nic nie pozostało jak skierować ją do siatki. Na 2:0 podwyższył Łukasz Jamróz, którego pierwszy strzał obronił Paweł Sokół, ale dobitka już była skuteczna i celna.
    - Czuję ogromny niedosyt, bo można było wygrać ten mecz znacznie wyżej. Bardzo dobrych okazji nie wykorzystali Karol Armata, Piotr Gardynik i strzelcy goli Krzysztof Pach i Łukasz Jamróz. Rozegraliśmy bardzo dobry mecz. Korona oddała jeden celny strzał na na naszą bramkę - mówił po meczu, Waldemar Szpiega, trener Neptuna.