4 liga. Partyzant Radoszyce wygrał w Staszowie z Olimpią Pogonią. Dwa gole z rzutów karnych strzelił Karol Opara

Partyzant Radoszyce.
W meczu 24 kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej, Partyzant Radoszyce wygrał 2:1 z Olimpią Pogonią Staszów.

Olimpia Pogoń Staszów - Partyzant Radoszyce 1:2 (0:1)
Bramki: Ernest Rozmysłowski 89 - Karol Opara 22 i 63 z rzutów karnych.
Partyzant: Kaszuba - Pańczyk, Miśtal (40 Nieszporek), Tyczyński, Majewski - Markowicz, Opara, Morgaś (46 Kos), Sosiński (70 Dymek) - Śliwka, Piwowarczyk.

Trzy rzuty karne podyktował w tym meczu dla Partyzanta sędzia. W 22 minucie za faul na Bartoszu Sosińskim rzut karny wykorzystał Karol Opara. W 63 minucie za faul na Kubie Kosu, ponownie jedenastkę na gola zamienił Karol Opara. W 70 minucie za faul na Mateuszu Śliwce, po raz trzeci do futbolówki ustawionej na 11 metrze podszedł Karol Opara, ale tym razem bramkarz gospodarzy nie dał się pokonać. W samej końcówce meczu gola dla staszowian strzelił Ernest Rozmysłowski.