4 liga. Przegrane mecze kontrolne Neptuna Końskie i Partyzanta Radoszyce. Kontuzja Piotra Zielińskiego

Zbigniew Podsiębierski (z lewej) trener Partyzanta Radoszyce.
Zbigniew Podsiębierski (z lewej) trener Partyzanta Radoszyce. facebook Hetman Włoszczowa
W meczach kontrolnych, Neptun Końskie przegrał z Pilicą Przedbórz, a Partyzant Radoszyce przegrał z Hetmanem Włoszczowa.

Neptun Końskie - Pilica Przedbórz 2:3 (2:1), Piotr Zieliński i Piotr Gardynik dla Neptuna.

Neptun: Herda, Maciejewski, Szymoniak, Sroka, Dutkiewicz, Gardynik, Szymkiewicz, Białas, Skoczylas, Kwiecień, Zieliński oraz Jamróz, Pach, Pilarski, Broniewski, Pilarski, Mendygrał, Sierszyński, Nowakowski.

Do przerwy podopieczni Waldemara Szpiegi prowadzili 2:1, po bramkach zdobytych przez Piotra Zielińskiego i Piotra Gardynika.
W drugiej połowie, po strzałach Łukasza Jamroza dwukrotnie piłka trafiła w poprzeczkę.

W 30 minucie kontuzji doznał najskuteczniejszy snajper w barwach Neptuna meczów sparingowych Piotr Zieliński. W ostrym starciu z przeciwnikiem doznał obrażenia kostki prawej nogi. Został przewieziony do szpitala.

Neptun kolejny sparing rozegra w sobotę, 9 lutego o godzinie 11 w Końskich podejmie Ceramikę Opoczno.

Partyzant Radoszyce - Hetman Włoszczowa 0:2 (0:0), Kacper Rajek 69, Marcin Jarmuda 87.