4 liga. Skandal w Daleszycach. Piłkarze Czarnych Połaniec zeszli z boiska. Napisali, że mówią NIE takiemu sędziowaniu

JKM, dor
Piłkarze Czarnych Połaniec nie dokończyli meczu. Jak powiedział trener, mają dość takiego sędziowania. Fot. MKS Czarni Połaniec
Do skandalu doszło w Daleszycach. W doliczonym czasie gry piłkarze Czarnych Połaniec, którzy w poprzedniej kolejce zapewnili już sobie awans do trzeciej ligi, zeszli z boiska. Trener i zawodnicy mieli pretensje do arbitra.

Spartakus Daleszyce - Czarni Połaniec. Mecz został przerwany w 90+6 minucie przy stanie 2:2.
Bramki: Michał Smolarczyk 23, Maciej Żądło 62 - Piotr Ferens 38, Adrian Gębalski 79.
Przy stanie 2:2 w 90+6 minucie piłkarze Czarnych zeszli z boiska, bo chwilę wcześniej sędzia Rafał Rzeszutek podyktował rzut karny dla Spartakusa. Nie został on jednak wykonany. - To co wyprawia ten pan arbiter to zabijanie futbolu. To policzek dla świętokrzyskiego środowiska piłkarskiego. Najwyższy czas coś z tym zrobić - powiedział mocno zdenerwowany Grzegorz Wcisło, trener Czarnych.

Zamieszczamy też wpis z Fanpage'u Czarnych Połaniec
Mecz zapewne zostanie zweryfikowany jako walkower dla zespołu z Daleszyc, ale ile można tolerować takie sędziowanie Rafała R.?
Nasz zespół zszedł z murawy w 97 minucie meczu, po podyktowaniu rzutu karnego dla zespołu z Daleszyc.
Sędzia doliczył 4 minuty, w doliczonym czasie nie było żadnych przerw ani zmian, z czego wzięło się dodatkowe 3 minuty? To wie tylko on.
Czarni Połaniec mówią NIE takiemu sędziowaniu tego pana i mamy nadzieję, że kolejne zespoły również w końcu powiedzą dość takiemu sędziowaniu.
Można się pomylić, można mieć słabszy dzień, ale cały czas ten pan krzywdzi zespoły w świętokrzyskiej piłce. A co na to związek ŚZPN?