4 liga. W środę rozegrano dwa zaległe mecze. Remis Naprzodu Jędrzejów z Neptunem Końskie. Wygrana Partyzanta Radoszyce z Koroną II Kielce

W środę rozegrano dwa zaległe mecze w świętokrzyskiej czwartej lidze. W Jędrzejowie miejscowy Naprzód bezbramkowo zremisował z Neptunem Końskie. W Radoszycach, miejscowy Partyzant pokonał 2:1 Koronę II Kielce

Naprzód Jędrzejów - Neptun Końskie 0:0.

Mecz był dogrywany od 47 minuty, bowiem w tej minucie był przerwany z powodu zalanego boiska po bardzo obfitych opadach deszczu w niedzielę 2 czerwca. W dogrywanej części tego meczu, oba zespoły miały sporo okazji do strzelenia gola. Nie padła żadna bramka.
Mecz bardzo pechowo zakończył się dla piłkarza Naprzodu, Karola Gilewskiego, który z podejrzeniem zwichnięcia barku musiał udać się do szpitala.

Partyzant Radoszyce - Korona II Kielce 2:1 (0:1)
Bramki: Karol Nieszporek 68, 80 - Kacper Gromulski 45 z karnego.
Partyzant: Kaszuba - Kos (85 Szustak), Samburski (62 Sosiński), Miśtal, Majewski, Dymek (68 Pańczyk), Nieszporek, Tyczyński, Piwowarczyk, Markowicz (90 Pękala), Śliwka.
Korona II: Wojno - Rogoziński, Gadomski, Kloc, Malec, Gurski (46 Marzec), P. Lisowski, Gromulski (68 Bartosik), Rybus, Matuszewski (60 Plichta), D. Lisowski.

W przypadku meczu w Radoszycach mecz był rozgrywany do pierwszej minuty, bo w niedzielę 2 czerwca przed meczem nad Radoszycami przeszła burza i boisko nie nadawało się do gry.

Po 90 minutach meczu z Radoszycach, bo to kielczanie byli faworytem. Korona w Radoszycach chciała grać w piłkę i grała, a gospodarze wyraźnie nastawili się na grę z kontry. W pierwszej połowie, Partyzant nie stworzył sobie żadnej okazji bramkowej, podobnie jak Korona II. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bez goli, sędzia podyktował rzut karny za faul na jednym z piłkarzy gości. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Korona atakowała, Partyzant nastawił się na grę z kontry i dwie zakończyły się golami, skutecznego w tym meczu Karola Nieszporka, który dwa razy pokonał bramkarza Korony II.