Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W niedzielę rano w Kielcach odbył się 7.Kielecki Bieg...

7. Kielecki Bieg Górski. Na starcie stanęło 168 zawodników. Zobaczcie ZDJĘCIA Z TRASY

<script async defer class="XlinkEmbedScript" data-width="640" data-height="360" data-url="//get.x-link.pl/1ac2e3bf-75a1-7a6b-3209-ceedb49d7b91,8a855a82-5755-3b86-a933-56cf94d76efc,embed.html" type="application/javascript" src="//prodxnews1blob.blob.core.windows.net/cdn/js/xlink-i.js?v1" ></script> W niedzielę rano w Kielcach odbył się 7.Kielecki Bieg Górski. Na starcie stanęło 168 zawodników, do pokonania mieli trudną trasę ze stadionu przy ulicy Bocznej przez pobliskie pasmo górskie, między innymi prowadzącą przez Pierścienicę. Na trasie widzieliśmy między innymi byłego znanego piłkarza Korony Kielce Cezarego Ruszkowskiego czy byłego posła Jana Cedzyńskiego. W kategorii open oraz wśród mężczyzn wygrał Michał Bąk z Czarnicki Run Team, który pokonał trasę półmaratonu - ponad 21 kilometrów w 1 godzinę 37 minut i 50 sekund. Drugi był Tomasz Gawroński z Jędrzejowa a trzeci Jacek Długosz Speedrun Team. Wśród kobiet najlepsza była Kaludia Szmigiel z Woźniak Running Team - 1 godzina 59 minut i 45 sekund, druga była Wioletta Kierczyńska z Biegnę, żeby Bartek mógł biegać. Trzecia niezrzeszona Anna Żółtak. Zobaczcie na kolejnych slajdach zdjęcia ze startu na stadionie i trasy biegu - na szczycie góry Pierścienica