Albania - Polska 0:3 (0:0)

/SAW/
Obrońca Korony Kielce Piotr Malarczyk grał do 35 minuty meczu z Albanią.
Obrońca Korony Kielce Piotr Malarczyk grał do 35 minuty meczu z Albanią. Sławomir Stachura
Piłkarska reprezentacja Polski do lat 21 wygrała 3:0 (0:0) z Albanią, w wyjazdowym meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy. We wtorek w kolejnym meczu nasza drużyna zagra na Arenie Kielc z Rosją.

Bramki: Łukasz Teodorczyk 51 i 80 min., Ariel Borysiuk 90.
Polska: Kurto - Olkowski, Krychowiak, Malarczyk (35. Matras), Oleksy - Kupisz, Borysiuk, Salamon (68. Możdżeń), Klich (58. Tymiński), Kucharczyk - Teodorczyk.
Kartki: żółte: Sadiku (Albania) - Salamon, Kucharczyk (Polska). Sędziował: Martin Strömbergsson (Szwecja).
Obrońca Korony Piotr Malarczyk rozpoczął spotkanie w podstawowym składzie na środku obrony ale zszedł w 35 minucie.
W drugim meczu naszej grupy Portugalia wygrała z Mołdawią 2:0.
W Świętokrzyskim Związku Piłki Nożnej można składać zamówienia na bilety na mecz Polska - Rosja, (wtorek 6 września o godzinie 18 na Arenie Kielc). Bliższych informacji udzie-la Bożena Bator, telefon 41 361-47-29 lub 505-222-752. Ceny biletów: 20 złotych normalne, 10 złotych ulgowe; 2 złote młodzież szkolna, loża VIP - 1000 złotych.
1. POLSKA 1 3 3:0
2. Portugalia 1 3 2:0
3. Rosja 0 0 0:0
4. Mołdawia 1 0 0:2
5. Albania 1 0 0:3