Ale emocje! Wierna Małogoszcz przegrywała z Granatem Skarżysko 0:2, a wygrała 5:2 [ZDJĘCIA]

dor
W niezwykle emocjonującym czwartoligowym meczu Wierna Małogoszcz wygrała z Granatem Skarżysko-Kamienna 5:2, mimo że do przerwy przegrywała 0:2.Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko-Kamienna 5:2 (0:2)Bramki: Mateusz Rejowski 73, Piotr Pawłowski 80, Mateusz Fryc 81, 90+3, Paweł Rogula 83 z karnego - Maciej Kolasa 11, Kamil Uciński 23.Wierna: Pawlikowski - Radwański, Michał Kołodziejczyk, Bujak (46. Grzyb), Kraus (65. Bednarski) - Czarnecki, Fryc, Pawłowski (84. Bała), Rogula - Soboń, Rejowski (85. Gągorowski).Granat: P. Sieczka - Szyszka, Styczyński, Bednarski, Kolasa, Papros (63. Wojna), Krzymieński, Kołodziejczyk, Uciński (63. Kołomański), Piotrowski, Jaśkiewicz (60. Dulęba).-Mieliśmy kiedyś taki mecz z Alitem Ożarów, w którym do przerwy wygrywaliśmy 2:0, a ostatecznie przegraliśmy 2:5. Tu była odwrotna sytuacja. Po przerwie mieliśmy zdecydowaną przewagę, zdobyliśmy pięć bramek i wygraliśmy. Chwała zawodnikom za to, że w takim stylu odwrócili losy meczu - mówił Paweł Bień, trener Wiernej. (dor, PW) Zdjęcia Wierna Małogoszcz/Facebook
W niezwykle emocjonującym czwartoligowym meczu Wierna Małogoszcz wygrała z Granatem Skarżysko-Kamienna 5:2, mimo że do przerwy przegrywała 0:2.