Aleksander Borzych z Kielc został drużynowym wicemistrzem Polski w tenisie do 16 lat

dor
Aleksander Borzych z Kielc został drużynowym wicemistrzem Polski w tenisie.
Aleksander Borzych z Kielc został drużynowym wicemistrzem Polski w tenisie. Fot. Archiwum prywatne
W Łodzi odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów w tenisie. Zawodnik z Kielc - Aleksander Borzych - został drużynowym wicemistrzem Polski do lat 16.

Jego drużyna Górnik Bytom w pierwszej rundzie finałów pokonała klub Mera Warszawa 4:2, w półfinale zwyciężyła faworytów MKT Łódż 4:2.

Niestety, w finale przegrała z AZS Poznań w stosunku 2:4. Jest to już kolejny srebrny medal Alka Borzycha z Kielc w mistrzostwach kraju i duży sukces poparty ciężką pracą.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!