Alit Ożarów gra z Lubrzanką Kajetanów

Dorota Kułaga
Przemysław Rzepa zdobył honorową bramkę dla Alitu w meczu ze Spartą Kazimierza Wielka. W sobotę liczy na wygraną z Lubrzanką. Kamil Markiewicz
Piłkarze Alitu Ożarów z dobrej strony pokazali się w konfrontacji ze zdecydowanym liderem czwartej ligi - Spartą Kazimierza Wielka.

Sparta wygrała ten pojedynek w Kazimierzy Wielkiej 2:1, jedyną bramkę dla Alitu zdobył Przemysław Rzepa w 45 minucie z rzutu karnego. Był to gol na 1:1. Zwycięską bramkę dla lidera uzyskał w 70 minucie Łukasz Łakota.

-To był kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Byliśmy bliscy sprawienia niespodzianki. Po stracie gola praktycznie nie schodziliśmy z połowy gospodarzy, ale, niestety, nie udało się doprowadzić do wyrównania. Szkoda, bo remis był w tym spotkaniu w naszym zasięgu - mówił Marcin Wróbel, grający trener Alitu.

Po rozegraniu dziewiętnastu kolejek w czwartej lidze Alit Ożarów plasuje się na dziesiątym miejscu w tabeli. Na koncie ma 22 punkty. W ten weekend podopieczni Marcina Wróbla zagrają na własnym stadionie z Lubrzanką Kajetanów. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, rozpocznie się o godzinie 16. Wynik z tego spotkania i innych pojedynków w czwartej lidze zaraz po zakończeniu spotkań w naszym portalu www.echodnia.eu.

W sobotnim spotkaniu zagrają już Piotr Sorbian i Patryk Czerwonka, którzy w środowym pojedynku ze Spar-takusem Daleszyce pauzowali z powodu żółtych kartek.

-Gramy dobrze, u siebie również skutecznie i chcemy podtrzymać tę passę. Będziemy chcieli zwyciężyć i dopisać sobie trzy punkty, które są nam bardzo potrzebne. W Lubrzance na pewno musimy uważać na Michała Brachę. Zdobywa dużo bramek, potrafi to robić. Zresztą nie tylko on jest groźny, kilku innych zawodników również. Lubrzanka to drużyna nieobliczalna, potrafi przegrać u siebie ze słabszym zespołem, a pojedzie na wyjazd do lepszego zespołu i może zdobyć trzy punkty. Będziemy dobrze przygotowani do tego spotkania, w sobotę nie damy się zaskoczyć zespołowi z Kajetanowa. Liczę na to, że zagramy skutecznie i wzbogacimy sie o trzy punkty - dodaje Marcin Wróbel, grający szkoleniowiec czwartoligowca z Ożarowa.