Ambulans zaatakuje "Ósmym cudem"

  Ambulans zaatakuje "Ósmym cudem"

  Elżbieta ZEMSTA, zemsta@echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Już niebawem powstanie od dawna wyczekiwana płyta zespołu.

  Już niebawem powstanie od dawna wyczekiwana płyta zespołu. ©Archiwum

  Zespół Ambulans kończy nagrywać swój debiutancki album w najlepszym polskim studiu nagrań - Sound & More w Warszawie. Nagrywali tam De Mono, Zbigniew Preisner, Soyka czy ostatnio Afromental. Płyta grupy będzie utrzymana w klimatach nowoczesnego popu-r'n'b całkowicie po polsku.
  Już niebawem powstanie od dawna wyczekiwana płyta zespołu.

  Już niebawem powstanie od dawna wyczekiwana płyta zespołu. ©Archiwum

  Ambulans
  Zespół Ambulans powstał w 2006 roku w Kielcach. Skład zespołu: Paweł Oszywa, Paweł Szczeniak, Karol Serek, Seba-stian Sipa, Łukasz Kowalski, Andrzej Rajski. Muzyka Ambulan-su to melodyjny pop. Grupa zdobyła pierwsze miejsce na Vena Fesival w 2006 roku.  Nad całością nagrań czuwa realizator Rafał Smoleń znany z produkcji takich artystów jak Lipnicka&Porter.
  Po sukcesie grupy w międzynarodowym festiwalu Vena w 2006 roku, z którego kielecka formacja wróciła z główną nagrodą, zespół został całkowicie przebudowany i wykrystalizował się jego kierunek muzyczny.

  DOBRE SPOTKANIE Z WOKALISTĄ

  - Długo szukaliśmy naszej drogi muzycznej i w odpowiednim momencie, na początku 2007 roku, spotkaliśmy się z wokalistą Pawłem Oszywą. Od początku wiedzieliśmy, że to idealna część całości zespołu - podkreśla Paweł Szcześniak, z zespołu Ambulans.

  Warto przypomnieć także, że grupa Ambulans była jednym z triumfatorów ubiegłorocznej Świętokrzyskiej Nagrody Muzycznej Scyzoryki 2009 - zespół otrzymał dwie główne nagrody w kategoriach wykonawca muzyki pop dla wokalisty Pawła Oszywy oraz dla zespołu grającego muzykę pop.

  KATARZYNA ICH PROWADZI

  Zespół od kilku już lat miał gotowy materiał na płytę, ale poszukiwanie odpowiedniego menagmentu sprawiały, że odwlekano w czasie wydanie krążka. Wreszcie udało im się trafić na jedną z najlepszych polskich manadżerek - Katarzynę Litwin, reprezentująca oprócz Ambulansu takich artystów jak Kombii, Blenders, K.A.S.A, Danzel czy Mietek Szcześniak. To ona zajmie się stroną marketingowo-promocyjną zespołu.

  Jak zapewniają członkowie formacji, materiał na płytę zrobiony jest dokładnie tak, jak to podoba się zespołowi i tylko kwestią czasu jest ukazanie się płyty Ambulansu.

  - Pracujemy teraz nad miksami całej płyty, potem materiał pojedzie na mastering do Anglii i w zasadzie wszystko będzie gotowe - z uśmiechem dodaje Paweł Szcześniak z kieleckiego Ambulansu.

  W opinii kieleckiej "karetki" płyta będzie czymś zdecydowanie wyjątkowym. Zachwyci świeżością brzmienia i przede wszystkim polskimi tekstami. Singlem, który ma promować ogólnopolską płytę będzie utwór "Ósmy cud", do którego ma zostać stworzony teledysk.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (5)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (5) forum.echodnia.eu

  Gwiazdy bez tajemnic

  Twoje miasto

  Styl życia

  Wideo

  Studniówki

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Sonda

  Czy uważasz, że surowe kary za przekręcenie licznika samochodowego to dobry pomysł?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zdrowie i uroda

  Jedzenie i zabawa

  Turystyka