Aneta Klimkiewicz najlepszym menedżerem 2016 w powiecie...

  Aneta Klimkiewicz najlepszym menedżerem 2016 w powiecie kieleckim

  red

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  1. miejsce - Aneta Klimkiewicz. Prezes i współwłaścicielka fundacji Chcę Żyć założonej w 2016 roku, wspierającej dzieci chore i niepełnosprawne .
  1/10
  przejdź do galerii

  1. miejsce - Aneta Klimkiewicz. Prezes i współwłaścicielka fundacji Chcę Żyć założonej w 2016 roku, wspierającej dzieci chore i niepełnosprawne .

  W czwartek, 1 grudnia, na wielkiej gali w Centrum Kongresowym Targów Kielce poznaliśmy najlepszych menadżerów w powiecie kieleckim oraz laureatów w województwie świętokrzyskim. Wręczyliśmy im nagrody.
  W konkursach Menadżer Roku 2016 2016 laureatami w powiecie kieleckim są ludzie, którzy odnieśli w tym roku największe sukcesy i są autorami wyjątkowych projektów w swoich firmach i instytucjach oraz lokalnym samorządzie.
  Tytuł Menadżera Roku 2016 w powiecie kieleckim tytuł Menedżera roku przypadł Anecie Klimkiewicz, prezes i współwłaścicielce fundacji Chcę Żyć, drugie miejsce zajął Paweł Podsiadło, który kieruje kopalnią Jaźwica w Chęcinach a trzecie miejsce przypadło Tomaszowi Borowieckiemu, który zarządza Domem Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy.

  Gratulowano im sukcesu i w uznaniu ogromnej roli, jaką odgrywają dla rozwoju regionu, wręczono prestiżowe nagrody.
  Wieczorną galę poprzedziło wielkie wydarzenie - organizowane po raz pierwszy I Świętokrzyskie Forum Menadżerów. Był to cykl szkoleń z zakresu kierowania firmami, zarządzania, innowacyjności oraz wszelkich nowości w biznesie. Wykłady wygłosili między innymi generał Roman Polko - wybitny polski dowódca; Jacek Rozenek - znany aktor, trener biznesu czy Tomasz Krawczyk - dyrektor rozwoju i nowych mediów w Polska Press Grupie; Magdalena Kusztal - dyrektor Kieleckiego Centrum Kultury i twórca Off Fashion; Arkadiusz Mierzwa, prowadzący program „Firmowe rewolucje”.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  kuba

  B...

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone