Arweladze z Korony strzelił pierwszego gola dla seniorskiej reprezentacji Gruzji. W poniedziałek mecz w Kopenhadze

saw
Wato Arweladze
Wato Arweladze Sławomir Stachura
21-letni Wato Arweladze ma na koncie pierwszą bramkę w reprezentacji seniorów Gruzji. Zagrał 90 minut w meczu z Gibraltarem w ramach eliminacji mistrzostw Europy, który Gruzini wygrali 3:0.

Grający jako ofensywny pomocnik Arweladze zdobył bramkę z rzutu karnego w 76 minucie. Teraz piłkarz Korony będzie miał szansę na drugiego gola w poniedziałek 10 czerwca. Gruzja, która zajmuje w grupie D eliminacji trzecie miejsce (prowadzi Irlandia przed Szwajcarią), zmierzy się tego dnia w Kopenhadze z Danią.

Gruzja – Gibraltar 3:0 (1:0)