Redakcja Telemagazynu

Redakcja Telemagazynu

Portal i.pl

11 materiałów

Telemagazyn.pl to najpopularniejszy przewodnik telewizyjny w Polsce, dostępny w wersji online na telemagazyn.pl, w formie papierowej oraz w aplikacji na Adroid i iOS. 

Telemagazyn to także źródło aktualnych informacji z kategorii: rozrywka, gwiazdy, seriale, filmy. Sekcja tematyczna "Telemagazyn" znajduje się we wszystkich serwisach regionalnych i portalach naszemiasto.pl.

Telemagazyn to:

  • numer jeden wśród programów TV online dostępnych w polskiej sieci,
  • szeroka baza filmów, seriali i programów telewizyjnych wraz z informacjami o poszczególnych produkcjach, bazą zdjęć z planów filmowych, a także informacjami na temat emisji i ewentualnych zmian w programie telewizyjnym,
  • newsy tworzone w oparciu o trendy i zapotrzebowanie Czytelników, budujące przywiązanie Czytelnika i zachęcające go do dyskusji na uwielbiane przez niego tematy rozrywkowe,
  • artykuły dotyczące świata seriali polskich i zagranicznych, filmów, życia gwiazd, show-biznesu, programów telewizyjnych, skierowane do współczesnego odbiorcy,
  • treści atrakcyjne w wersji mobile i w aplikacji; przyjazne dla wszystkich grup wiekowych; wykorzystujące najnowsze technologie i multimedialność.

Telemagazyn to dziś serwis zawierający program TV oraz treści rozrywkowe, podzielone na poszczególne kategorie tematyczne, jak: rozrywka, gwiazdy, seriale polskie, seriale zagraniczne, programy tv, filmy.

W serwisie telemagazyn.pl znajdziemy:

Aktualny program TV wraz z listą stacji i opisami poszczególnych produkcji, newsy ze świata rozrywki, artykuły dotyczące: seriali polskich, zagranicznych, programów rozrywkowych i ich bohaterów oraz rankingi.

Rozwiń opis