Awans Moravii II i Krasocina-Bucovii

    KAR

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    W niedzielę rozegrano ostatnią kolejkę tego sezonu w drugiej grupie klasy B. Awans do klasy A wywalczyły rezerwy Moravii Morawica oraz Krasocin-Bucovia Krasocin.
    Moravia II Morawica - Wierna II Małogoszcz 2:1 (1:0), Rożkiewicz 23, Przeździk 74 - Ł. Ziętal 52.
    Moravia: P. Kubicki - A. Chlebowski, Lurzyński, Rażkiewicz, Przeździk (75 Jasiński) - Woś (46 Zawadzki), Podsiadło, Kozak, Lurzyński (80 Kuc) - Hyb (46 Dziewięcki), Sołtys.
    Moravia Morawica otrzymała walkowera za mecz 16 kolejki z Krasocinem-Bucovią Krasocin, w którym grał nieuprawniony zawodnik. Mecz ten zakończył się zwycięstwem drużyny z Bukowej 2:1.

    Krasocin-Bucovia Krasocin - Zryw Skroniów 3:0 (0:0), Klimczyk 53, Bąk 65, Sidor 75 z karnego.
    Bucovia: Malaga - Nietelski, Jaskulski, Krzysztofik (7 Skulski, 46 Sornat), Bebel - Szustak, Bujak, Moskwa, Bąk - Sidor (85 Naczelnik), Klimczyk (80 Giemza).
    - Cały czas świętujemy.
    Zastępowałem trenera Mariana Haczkiewicza w dwóch ostatnich meczach. Poprosił mnie on o to, ponieważ nie mógł prowadzić drużyny z powodów zdrowotnych. Oczywiście w po urlopie wróci on do klubu - mówił Lech Toporek, trener juniorów Krasocin-Bucovii Krasocin.

    Nidzica Dobiesławice - Start Słupia Jędrzejowska 6:5 (3:1), Kałuża 4, Cisak, Zuwała - S. Ćwiertnia 2, Niewadzisz, Czarnecki, A. Ćwiertnia.
    Nidzica: Orzechowski - Uchto (60 Trzaska), Idziak, Zuwała, Stanek - Badań (80 Pułtorak), Włusek, Rajski, Kuliś - Kałuża, Cisak.

    Piaskowianka II Piaski - GLKS Krasocin 2:7 (1:3), Król, Cieślak - Ł. Stefańczyk 2, Łukasik 2, Saladra, Kowalczyk, Michalski.
    GLKS: Tylko - Józefowski, Podsiedlik, Luzar, Łukasik - Łazarski, Grabka, Ł. Stefańczyk, Saladra - Kowalczyk (55 Solecki), Michalski (60 Budzynowski).

    Strzelec Chroberz - Źródło Vitalpol Solec-Zdrój 0:3 - walkower.

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Klasa B, grupa 2. Tabela

    1. Start Słupia 8 24 41-3
    2. Zryw Skroniów 8 17 15-3
    3. GKS Imielno 8 16 17-13
    4. Strzelec Chroberz 8 13 20-13
    5. Unia Małogoszcz 8 9 15-19
    6. LZS Czarnocin 8 6 10-19
    7. Vitalpol Solec Zdrój 8 6 12-21
    8. Jawornik Gorzków 8 5 16-32
    9. Deko Włoszczowa 8 3 5-30
    1-2.miejsce - awans do klasy A.

    Galerie piłkarskie

    Studniówki

    Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

    Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

    Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

    Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

    Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

    Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]