AZS Politechnika Świętokrzyska przegrała z MTS Chrzanów

/mat/
AZS Politechnika Świętokrzyska przegrała z MTS Chrzanów w meczu 4. kolejki II. ligi piłkarzy ręcznych.

MTS Chrzanów - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 34:22, (17:12)

AZS Politechnika: Godzwon, Smagór - Kamys, Nowak, Sitarski, Lenty 5, Kwieciński 2, Nowakowski 2, Banach 2, Rutecki, Kurek, Rączka 3, Kuraś, 2, Żaba-Żabiński, Glita 6.

Akademicy z jednym z faworytów ligi wyrównany bój toczyli tylko do 18 minuty (9:9). Potem przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji. Gości usprawiedliwia nieco fakt, że praktycznie cały mecz musieli sobie radzić bez swojego podstawowego gracza, Zygmunta Kamysa, który nabawił się kontuzji już w 5 minucie spotkania.

10. Orzeł 4 0 92-146
W następnej kolejce, 26-27 października: Vive Targi II - Wisła, Politechnika - Bochnia, KSZO Odlewnia - Juvenia.