Bardzo dobry mecz i wygrana Korony Kielce z Hutnikiem Kraków w Centralnej Lidze Juniorów do 18 lat [ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
Świetny mecz zagrali piłkarze Korony Kielce w meczu 26. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18. Na wyjeździe wygrali z Hutnikiem Kraków 5:1. Hutnik Kraków - Korona Kielce 1:5 (0:2)Bramki: 0:1 Walkowiak 7, 0:2 Kiełb 27, 0:3 Majewski 55, 0:4 Strzeboński 59, 1:4 Wróbel 79, 1:5 Przybysławski 89.Korona: Mamla - Kiełb, Dela (70’ Markiewicz), Świecarz (65’ Świecarz), Płocica, Strzeboński, Słabosz (65’ Kaczmarski), Cukrowski, Zwoźny, Walkowiak (70’ Kośmider), Majewski.- Praktycznie przez całe spotkanie kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń boiskowych. Dzięki trafieniu Walkowiaka w 7. minucie meczu mogliśmy w dalszym ciągu grać swoją piłkę. 20 minut później strzeliliśmy drugiego gola. Jeszcze przed przerwą mogliśmy podwyższyć na 0:3, jednak świetnej sytuacji nie wykorzystał Majewski. W drugiej odsłonie w dalszym ciągu kontrolowaliśmy to, co działo się na boisku. Dołożyliśmy jeszcze trzy bramki, ale tak naprawdę mieliśmy jeszcze więcej okazji. Honorowe trafienie gospodarze zdobyli za sprawą strzału zza pola karnego. W samo okienko uderzył Wróbel - podsumował trener Michał Gębura dla oficjalnej strony Korony.Podopieczni trenera Michała Gębury odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu (tydzień temu wygrywając z liderem Wisłą Kraków w Kielcach). To bardzo ważne punkty w kontekście utrzymania zespołu na tym poziomie rozgrywek. Żółto - czerwoni są w strefie spadkowej. Do rozegrania zostało 7 spotkań. (dor) Fot. Joanna Urbaniec/Polska Press