Bardzo duże zainteresowanie meczem Korony Kielce z Widzewem Łódź. To będzie hit 13. kolejki Fortuna 1 Ligi [ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
Dorota Kułaga
Ogromnym zainteresowaniem cieszy się piątkowy mecz Fortuna 1 Ligi pomiędzy Koroną Kielce a Widzewem Łódź. Początek o 20.30 na Suzuki Arenie.

W czwartek o godzinie 11 sprzedanych było już 4036 wejściówek na to spotkanie (bilety i karnety). Zapewne w piątek na Suzuki Arenie padnie rekord frekwencji w tym sezonie. Ale trudno się dziwić, bo jest to hit 13. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Zmierzą się dwie drużyny, których celem jest awans do PKO Ekstraklasy. Widzew jest liderem, w dwunastu kolejkach wywalczył 29 punktów. Korona plasuje się na drugiej pozycji w tabeli - do tej pory zgromadziła 25 punktów.

Najlepszym strzelcem w ekipie lidera jest Bartosz Guzdek, który na koncie ma 5 bramek, po 3 gole strzelili Karol Danielak i Juliusz Letniowski. W Koronie 6 bramek zdobył Jakub Łukowski, a 3 Adam Frączczak.

- Według mnie w meczu z Arka Gdynia nasza gra była na dobrym poziomie, ale nie można zaprzeczyć, że mamy problemy z wykorzystywaniem stworzonych przez nas sytuacji. To musi się zmienić. Jeśli będziemy skuteczniejsi i dołożymy do tego pewną grę obronną, to wyjdziemy zwycięsko z potyczki z Widzewem - mówił po spotkaniu w Gdyni Michał Koj, środkowy obrońca Korony. W pojedynku z Arką na środku defensywy zagrał z Mario Zebiciem, ale teraz po pauzie za żółte kartki wraca Piotr Malarczyk. I zapewne sztab szkoleniowy Korony na czele z Dominikiem Nowakiem postawi na duet Malarczyk - Koj. Z powodu kontuzji w dalszym ciągu nie może grać Jacek Kiełb, ale zachęca fanów do kibicowania Koronie. Zabraknie też mającego problemy ze zdrowiem Grzegorza Szymusika. Pod znakiem zapytania stoi występ Adama Frączczaka.

Trwa sprzedaż wejściówek na październikowe spotkania Korony Kielce. Poniżej przedstawiamy listę punktów, w których kupicie bilety i karnety.
Oprócz sprzedaży online na stronie internetowej Korony Kielce bilety i karnety dostaniecie w:
- Sklepie Kibica przy ul. Ściegiennego 8 (od pn do pt od 9.00 do 17.00, w dniu meczowym od 9.00 do 21.30 ),
- kasach stadionowych od ul. Ściegiennego (czwartek od 9.00 do 18.00, w dniu meczowym od godziny 10.00)
- kasach stadionowych od Al. Legionów (w dniu meczowym od godziny 10.00)
- Rozgrzewka Sport Pub przy ul. Wesołej 9
- bilety na “Młyn” sprzedawane są w D3G Fan Store przy ul. Warszawskiej 10/12
- wybranych salonikach prasowych Kolporter (niżej mapa punktów).

Mistrz Błachowicz liczy na nokaut!

Wideo

Dodaj ogłoszenie