Bardzo mocno obsadzony był organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Fair Play turniej siatkówki plażowej w Baryczy

Uczestnicy meczu finałowego w siatkówce plażowej w Baryczy.
Uczestnicy meczu finałowego w siatkówce plażowej w Baryczy. tkn24.pl
Niestety, załamanie pogodowe i rzęsisty deszcz nie pozwoliły na dokończenie zawodów. Zawodom w Baryczy towarzyszyła licznie zgromadzona publiczność.

Szkoda, bo przerwany finał, w którym spotkali się Piotr Kołodziejczyk/ Piotr Gniew-kowski z Arkiem Kuleta i Karolem Dudą był niezwykle emocjonujący. Przy stanie 10:8 w pierwszym secie dla pary Piotr Kołodziejczyk/ Piotr Gniewkowski.

W półfinałach rozgrywek Marcin Leksycki i Paweł Kania przegrali z parą Piotr Koło-dziejczyk/ Piotr Gniewkowski 13:21, Arek Kuleta z Karolem Dudą takim samym wynikiem pokonali parę Kamil Świercz/ Patryk Świercz.

Finał rozpoczął się od wielu znakomitych akcji i długich wymian, ale niestety opady obfitego deszczu nie pozwoliły go dokończyć.

Mecz przerwano przy prowadzeniu pary Piotr Koło-dziejczyk/ Piotr Gniewkowski nad parą Arek Kuleta / Karol Duda 10:8.

Najważniejsze jednak, że ulewa nie popsuła humoru uczestnikom, którzy jeszcze długo po ostatnim gwizdku sędziego w uroczej scenerii kąpieliska zacieśniali więzy towarzyskie.

Wyniki: Półfinały, Marcin Leksycki/ Paweł Kania - Piotr Kołodziejczyk/ Piotr Gniew-kowski 13:21, Kamil Świercz/ Patryk Świercz - Arek Kuleta/ Karol Duda 13:21.

Mecz o trzecie miejsce: Marcin Leksycki/ Paweł Kania - Kamil Świercz/ Patryk Świercz 18:21.

Finał: Piotr Kołodziejczyk/ Piotr Gniewkowski - Arek Kuleta/ Karol Duda 10:8 (mecz przerwany z powodu ulewy).

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!