Beata Kempa na czacie Echa: My się Tuska nie boimy

Redakcja
Sławomir Stachura
Udostępnij:
Echo Dnia: Witamy Państwa na czacie z Beatą Kempą. Prosimy o zadawanie pytań. b>Beata Kempa: Witam Państwa serdecznie. Z utęsknieniem czekam na pytania.

Wybory parlamentarne 2011 w Świętokrzyskiem. Kandydaci, sondaże, wyniki

Kazik: Milo mi powitać Panią, z tej strony mieszkaniec Bodzentyna. Mimo, że jestem bezpartyjny od transformacji polityczno ekonomicznej zawsze wspólnie z rodzina glosujemy na partie Pana Jarosława Kaczyńskiego. Tak też będzie i tym razem.
Beata Kempa: Tak trzymać, na pewno Pana nie zawiedziemy.

KIELCE: Czy wie Pani Poseł od czego pochodzi nazwa Kielce?
Beata Kempa: A może mi Pan podpowiedzieć. Traktuję to jako telefon do przyjaciela.

Kazik: Mam pytanie, czy zamierza Pani przed wyborami zawitać do naszego miasteczka, w którym oprócz zielonej enklawy PSL, ma Pani wielu zwolenników.
Beata Kempa: Ok. Będę w Przyszłym tygodniu.

KIELCE: Myślę, że przyjaciół się ma a nie w wyborach szuka.
Beata Kempa: Przyjaciół mam bardzo wielu, ale miło, jeśli bez względu na okoliczności pozyskuje się ich więcej.

KIELCE: Czy to prawda, że po wyborach chce Pani porzucić region Świętokrzyski?
Beata Kempa: To kłamstwo, które rozpowszechniają źli ludzie.

Btr: Dzień dobry. Czy rzeczywiście nie ma kogo wystawić na pierwsze miejsca na liście PiS z naszego regionu, że znalazły się tu osoby w ogóle ze Świętokrzyskiem nie związane?
Beata Kempa: Jak czytam takie opinie, odnoszę wrażenie, że chcecie Państwo odstraszyć ludzi od Świętokrzyskiego. A ono jest takie śliczne.

jupik23: Czy Jarosław Kaczyński odwiedzi Kielce przed 9.10.2011?
Beata Kempa: Tak, odwiedzi.

KIELCE: Czy widzi Pani możliwość koalicji ze Schetyną gdyby nie było Tuska?
Beata Kempa: Nigdy w życiu.

Longin: Jak podają prognozy demograficzne w roku 2050 45% populacji stanowić będą emeryci i renciści, a tylko 9% młodzi ludzie. Jaki Pani poseł ma program zmiany tej relacji?
Beata Kempa: Przede wszystkim ekspansja polityki prorodzinnej! Obecna władza zrobiła zakusy na rezerwę demograficzną, co jest niedopuszczalne. Mądre państwo dba o to, aby młodzi ludzie chcieli zakładać rodziny i mieć dzieci.

jupik23: Pani Poseł , czy wiadoma jest już data i miejsce, gdzie możemy spotkać lidera PiS-u w Kielcach ?
Beata Kempa: Data jest znana, przypada na ostatni tydzień przed wyborami. Szczegóły ustala sztab. Informację podamy do publicznej wiadomości.

KIELCE: Dlaczego Agent Tomek nie odpowiada na konferencji na pytania dziennikarzy w sytuacji kiedy Pani jest nieobecna?
Beata Kempa: Konferencja była zaplanowana w ściśle określonym temacie, który moim zdaniem został wyczerpany.

Jan: W 2002 bezskutecznie ubiegała się o stanowisko burmistrza Sycowa, w 2004 o mandat posła do Parlamentu Europejskiego, otrzymując 5685 głosów. W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2009 r. bezskutecznie ubiegała się o mandat europosła, a teraz Kielce??? hahaa
Beata Kempa: Skąd tyle złośliwości? Z wyborów na wybory moje poparcie się powiększało. Zapomniał Pan podać, że dwukrotnie wygrałam wybory parlamentarne, a w ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego z czwartego miejsca uzyskałam wynik ponad 53 tysiące głosów.

Longin: W Świętokrzyskiem wciąż spada saldo migracji. Jak zmniejszyć odpływ młodych ludzi z województwa?
Beata Kempa: To problem ogólnokrajowy. To Państwo musi stworzyć warunki do tego, aby młodzi ludzie - wykorzystując swoją energię i bardzo dobre wykształcenie - mogli otwierać własne firmy. Trzeba odblokować system korporacji. Ponadto zlikwidować odpłatność za drugi kierunek studiów. Zmienić politykę podatkową.

Longin: Do życia młodemu człowiekowi potrzebne jest mieszkanie. W latach 2005-2007 zmniejszyła się drastycznie liczba oddawanych mieszań w województwie. Jak zwiększyć liczbę oddawanych mieszkań?
Beata Kempa: Dzisiaj większym problemem jest możliwość nabycia tego mieszkania. Natychmiast po wyborach trzeba w całości przywrócić program "Rodzina na swoim". A także powołać Narodowy Fundusz Inwestycyjny Mieszkalnictwa - w dyspozycji funduszu powinny być grunty Agencji Nieruchomości Rolnych, Agencji Mienia Wojskowego i inne.

jupik23: Co Pani sadzi o porannym wstawaniu pana Tuska ? Co pani myśli o "Tuskobusie"? Czy boicie się kampanii PO, która ściągnęła od PiS-u podróże po Polsce? Jak Pani ustosunkuje się do tego, że Tusk spędza tylko 2 dni w Warszawie?
Beata Kempa: Wątpię, czy wytrzyma w tym "Tuskobusie". My się Tuska nie boimy. Myślę, że zmęczy się po pierwszym zakręcie. Zaprośmy Tuska na zarośniętą część "siódemki", którą ponoć miała zrobić PO. Ogólnie żałosna kampania.

KIELCE: Jak ocenia Pani kieleckich kibiców? Pytanie, jeżeli oczywiście zna Pani kielecki kluby?
Beata Kempa: Jasne, że znam, a jeszcze lepiej zna mój mąż i syn. Ja osobiście cenię sobie kibiców za ich wierność wobec swoich klubów, na dobre i na złe. Znam też takich, którzy dbają o uroczystości patriotyczne. Wielki szacunek.

Longin: W województwie przybywa coraz więcej emerytów i rencistów. Jaki Pani Poseł ma program wsparcia dla tej grupy osób w systemie emerytalnym?
Beata Kempa: Udowodniliśmy poprzez rozwiązania w latach 2005-2007 (coroczne waloryzacje), że ta grupa społeczna wymaga szczególnego pochylenia się. Pojawia się szansa zysków z wydobycia gazu łupkowego, które mogą być remedium na wszelką niesprawiedliwość w systemie emerytalnym. Dla przyszłych emerytów ważne jest, aby mieli możliwość wyboru pomiędzy OFE a ZUS-em. Sama czuję się oszukana przez państwo w tej materii.

jupik23: W Kielcach i Świętokrzyskiem wygrywa PiS w sondażach, ale w Polsce już nie. Czy Pani zdaniem PiS wygra te wybory w Polsce?
Beata Kempa: Jest bardzo duża szansa, i mam nadzieję, że Świętokrzyskie podyktuje warunki w Polsce pod tym względem.

Longin: Pani poseł, a co Pani myśli o występowaniu w telewizji publicznej Nergala?
Beata Kempa: Przyłączam się do protestu przeciw. Mogę zmienić zdanie wtedy, kiedy Nergal przeprosi chrześcijan za swój czyn.

Kazik: Jak Pani odbiera zaciekłe ataki na PiS posła Sławomira Nowaka, który w moim odczuciu posiada tyle jadu, że nawet wszystkie kieleckie żmije wygrzewające się na Łysej Górze nie posiadają.
Beata Kempa: To prawda. Żal mi Sławomira Nowaka. Ma chłopak kompleks PiS-u.

jupik23: Czy jest jakaś różnica w prowadzeniu przez Panią PiS-u w Świętokrzyskiem, a tym prowadzeniem PiS-u przez śp. Przemysława Gosiewskiego? Czy coś różni Panią i Pana śp. Przemysława Gosiewskiego? Tak pytam, bo Pani szefuje PiS-owi tutaj od niedawna…
Beata Kempa: Proszę mnie nie porównywać do śp. Przemysława Gosiewskiego. Zbyt bardzo go szanuję i nigdy mu nie dorównam. Każdy ma inny styl działania i żaden nie będzie taki sam.

Wasal: Co Pani sądzi o nagłej sztucznej nagonce na kibiców i o tej całej wojnie z kibicami, którą prowadzi Tusk? Nie uważa Pani, że to temat zastępczy, aby uciec od naprawdę ważnych problemów, z którymi rząd sobie nie radzi?
Beata Kempa: Zgadzam się całkowicie, że to temat zastępczy. Tusk nie jest odporny na krytykę kibiców, a oni mają do tego pełne prawo. Tusk zapomniał, że jest demokracja i żyjemy w wolnym kraju.

jupik23: Kiedy zobaczymy Pani plakaty wyborcze na ulicach Kielc?
Beata Kempa: Będzie ich bardzo mało. Tradycyjnie nie prowadzę dużej kampanii wizerunkowej. Taką mam zasadę.

KIELCE: Która droga wojewódzka lub krajowa w naszym województwie, według pani, wymaga najpilniejszych nakładów?
Beata Kempa: "Siódemka", a także droga numer 786. Przydałoby się też rondo w Łagowie, a także wiele innych, w tym obwodnice miast.

Longin: Na ubrania dziecięce jest 22% VAT. Jak Pani zamierza to zmienić?
Beata Kempa: Mimo przepisów unijnych, myślę, że da się to zmienić, potrzeba tylko determinacji rządu i odpowiednich przepisów.

KIELCE: Co w sytuacji gdyby wyborcy poparli listę PiS-u, ale nie Panią. Czy Prezes Kaczyński ma dla Pani jakieś wyjście awaryjne?
Beata Kempa: Proszę się o mnie nie martwić. Proszę martwić się o Świętokrzyskie. Kolejne rządy PO i PSL to kolejny policzek dla tego regionu.

Staszek: Zesłali Panią do Kielc. Zna pani może tutejszych artystów?
Beata Kempa: Nie czuję się tutaj na zesłaniu. Ludzie, z którymi się spotykam są dla odmiany serdeczni. Nie straszcie na czacie świętokrzyskim, bo cała Polska pomyśli sobie, że nie jesteście gościnni.

Fasfra: Dlaczego PiS nie nagłaśnia i nie pokazuje tego codziennie jak Komorowski śmiał się na lotnisku w oczekiwaniu na trumny ze Smoleńska?
Beata Kempa: Z powodu zachowania rządu w sprawie katastrofy smoleńskiej jest mi przykro i smutno. Wielu Polaków dostrzegło zaniechania odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Wrak w Rosji, czarne skrzynki w Rosji - to wizytówka tego rządu.

Longin: Jak głosowała Pani Poseł podczas projektu zmiany Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej dotyczący ochrony życia ludzkiego - projekt ustawy złożony w Sejmie RP V kadencji w 2006 i odrzucony 13 kwietnia 2007. Po tym głosowaniu Marszałek Sejmu Marek Jurek zrezygnował z pełnienia urzędu.
Beata Kempa: Idea bardzo dobra i popieram. Gorzej było z wykonaniem. I ze względu na to byłam przeciw.

Btr: Co Pani sądzi o ludziach z naszego regionu? Czego im najbardziej potrzeba?
Beata Kempa: Ludzie w Świętokrzyskiem potrafią ciężko pracować i potrafią się też cieszyć. Świętokrzyskie potrzebuje takiej władzy w Warszawie, która o nie zadba i zrozumie, że jest wielka potrzeba wyrównania wszystkich strat, wszystkich zapóźnień. Świętokrzyskie ma takie samo prawo korzystać z owoców rozwoju gospodarczego naszego kraju, jak inne regiony. O Świętokrzyskie po prostu trzeba zadbać.

Longin: Dlaczego dała Pani poseł rękojmie jednemu z pseudokibiców?
Beata Kempa: Bo nie godzę się na zatrzymywanie spektakularne podczas uroczystości upamiętniających powstańców warszawskich. Odnoszę wrażenie, że mogło to mieć znamiona prowokacji, że mogło grać na emocjach kibiców. Tak się nie robi. Przypominam, że poręczenia udzielili również małżonkowie Romaszewscy, a także wiele innych znaczących osób. Jeśli Piotr Staruchowicz popełnił przestępstwo musi ponieść karę, ale sposób i okoliczności zatrzymania budzi moje zastrzeżenia.

Longin: Co tak naprawdę spowodowało, że na listach PIS-u startują agenci?
Beata Kempa: Na listach PO znalazł się były szef służb. Czym różni się szeregowy, były agent od szefa? Przypominam, żyjemy w wolnym kraju, zarówno agent, jak i pewnie Pan, macie czynne i bierne prawo wyborcze.

Lotos: Szanowna Pani, Pani myśli, że wszystkim zrobi wodę z mózgu? Otóż nie wszystkim. Mnie NIE!!!
Beata Kempa: Jestem ostatnią osobą, która chce zrobić komukolwiek wodę z mózgu. A tak w ogóle, to fajna zaczepka ze strony przeciwnika PiS-u.

Veritas: Dlaczego wielu z nas, absolwentów renomowanych polskich uczelni, nie może znaleźć godnej pracy?
Beata Kempa: Bo tą pracę znajdują tylko Ci, którzy są znajomymi znajomych, i tym podobne. Jest to głęboka niesprawiedliwość. Po lekturze skrzynki Rosoła byłam zdruzgotana. Mam nadzieję, że kiedyś będzie opublikowana. Tak jak pisałam wyżej, w Polsce trzeba zmienić system umożliwiający młodym ludziom wejście na rynek pracy. Proszę tylko zobaczyć, co w tej kadencji zrobiono ze stażami. To skandal. Młodzi zaufali PO, a oni ich zawiedli. Jeśli wygra PO-PSL, niewiele w tej sprawie się zmieni. Wystarczy przypomnieć konkurs na członka zarządu Totalizatora Sportowego i "zgłoszenie" jednej z córek rekinów hazardu.

Kazik: Pani poseł przydałoby się również rondo w Bodzentynie, na którym dochodzi do groźnych wypadków. Kilkanaście osób straciło życie, wielu jest rannych. Były obiecanki ze strony PSL jak również Urzędu Wojewódzkiego i tylko na obiecankach się skończyło.
Beata Kempa: Jak będę w Bodzentynie, porozmawiamy o tym. Wśród wielu inwestycji drogowych poprawiających bezpieczeństwo na skrzyżowaniach, rondo jest rozwiązaniem najbardziej optymalnym i chyba jednym z tańszych.

Beata Kempa: Moi drodzy, kolejne obowiązki wzywają mnie do Warszawy. W czwartek zapraszam na spotkanie do Ostrowca, pozdrawiam wszystkich serdecznie. Jak zawsze optymistycznie nastawiona do życia Beata Kempa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 17

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

r
realista
jakos kaczynski , hofman blaszczak kepa ziobro to cwaniaki i oszusci oszukuja slodka mina i ibiecankami i co est ok ? ja nie mowie ze po jest super ale utrzymali wladze do konca wiec wybrali dobrego koalicjanta.. ale nie w tym rzecz problem jest w tym ze pis mydli nam oczy smolenskiem itd a to nie jest fer bo polityka to nie kat smolenska nie to powinno byc priorytetem rzadu " no chyba ze to przywroci zycie tym ktorzy tam tragicznie zgineli to jestem zaa a tak hm walka o smolensk zycia nie zwroci nikomu nie cofnie nawet jednej lzy .. zamiast walczyc o tablice o pomniki moze by tak hm jakis dom dla samotnej matki , albo hospicium nie nie bo to by sluzylo ludzia a pomniki i tablice tylko pisowi .. wiec sory ja nie wchodze w taki uklad i mam wielka nadzieje ze ani PO ani pis nie beda mialy w kolejnej kadencji okazj rzadzic POLSKA choc mniejszym zlem i tak chyba bylo by po patrzac na te dwie partie .. Co mam myslec o parti ktora wywala z regionu polityka na ktorego kielce oddaly glos ktory mial poparcie tylko po to by zrobic miejsce dla Kepy ? a co ona zrobila wczesniej dla miasta ze mam jej zaufac ? niech powie co zrobila dla swietokrzyskiego odkad tu jest ? jeden przyklad konkretny co zrobila oprocz gadania ?

Sprawa Smolenska musi być niewątpliwie do końca wyjaśniona. Puki co jest wiele niejasności , dlatego PIS oczekuje konkretnej zdecydowanej jasnej sprawy w tym temacie. Co do koalicji PO PSL to daruj sobie taki układ. Towarzystwo wzajemnej adoracji, układów i miernotów w rządzie. Takich nie kompetentnych ministrów żaden dotychczasowy rząd nie posiadał. PSL to wyrachowane chłopki rozstropki. Poleczka, oberek i czysta woda, raz na ludowo i tumanienie chłopów. Czasem rzucą im ochłapy z pańskiego stołu w postaci wozu strażackiego lub boiska wiejskiego z zakrapianym otwarciem tej wielkiej inwestycji i plebs się cieszy. ta partia już dawno powinna zejsc ze sceny politycznej ponieważ nie ma żadnego uzasadnienia co do obrony rolnika. Co do Pani poseł B. Kempy to co ona miała tak wiele zrobić w tak krótkim okresie czasu w naszym woj ?. po zatem nie należy do koalicji tylko opozycji. A nasi posłowie ktorzy nalezą do kliki PO - PSL co tak wiele dla naszego woj. zrobili????.
Bądz człowieku normalny i nie udawaj świra,bo albo jesteś z tego ukladu albo nie masz żadnego pojecia o polityce
m
m
Żygam już od 4 lat odkąd powstał ten najbardziej nieudolny rząd w ostatnim 20 leciu koalicja PO-PSL. Trzeba mieć czarne okulary albo być ślepcem ,żeby nie widzieć jak ci wybitni ministrowie Tuska rządzili w poszczególnych resortach.Nie czas na ich ocenę. W naszym kraju żyje się dobrze ale cwaniakom, oszustom i złodziejom-tym którzy popierają wzajemny układ, wzajemną adorację kumoterską. PSL widzi chłopa szczególnie przed wyborami, a wewnątrz tej partii sami karierowicze, którzy ustawili się na stołki i z ziemią mają tyle wspólnego ile posiadają ją w doniczce. Zresztą ta partia wchodzi w koalicje z wszystkimi bez względu na kolor partii. PO natomiast to liberałowie którzy z samego założenia wezmą biednym dadzą bogatym. Tobie PIS nie odpowiada z prostej przyczyny. Ziobro będąc ministrem wziął się za bagno korupcyjne, które zapleniło się we wszystkich dziedzinach naszego życia - widocznie należysz również do karierowiczów i taki styl, taki kierunek zwalczania takich złodziei ci nie odpowiada. No cóż większość ,,zaradnych" Polakow popiera taki cwaniacki układ widząc własne korzyści. Po prostu sprzedają się jak tanie dziewczynki pod latarnią.

jakos kaczynski , hofman blaszczak kepa ziobro to cwaniaki i oszusci oszukuja slodka mina i ibiecankami i co est ok ? ja nie mowie ze po jest super ale utrzymali wladze do konca wiec wybrali dobrego koalicjanta.. ale nie w tym rzecz problem jest w tym ze pis mydli nam oczy smolenskiem itd a to nie jest fer bo polityka to nie kat smolenska nie to powinno byc priorytetem rzadu " no chyba ze to przywroci zycie tym ktorzy tam tragicznie zgineli to jestem zaa a tak hm walka o smolensk zycia nie zwroci nikomu nie cofnie nawet jednej lzy .. zamiast walczyc o tablice o pomniki moze by tak hm jakis dom dla samotnej matki , albo hospicium nie nie bo to by sluzylo ludzia a pomniki i tablice tylko pisowi .. wiec sory ja nie wchodze w taki uklad i mam wielka nadzieje ze ani PO ani pis nie beda mialy w kolejnej kadencji okazj rzadzic POLSKA choc mniejszym zlem i tak chyba bylo by po patrzac na te dwie partie .. Co mam myslec o parti ktora wywala z regionu polityka na ktorego kielce oddaly glos ktory mial poparcie tylko po to by zrobic miejsce dla Kepy ? a co ona zrobila wczesniej dla miasta ze mam jej zaufac ? niech powie co zrobila dla swietokrzyskiego odkad tu jest ? jeden przyklad konkretny co zrobila oprocz gadania ?
B
Bronek
Kpina. Niech się zabiera do Wawy do Jareczka nie mąci ludziom w Kielcach. Ten kto zagłosuje na panią Kempe która nigdy nic nie zrobiła nic nie zrobi i nic nie wie o naszym miescie wyrzuci głos w błoto. PiS to dno ale pani Kempa jest pod nim.

A ja odkąd mnie pamięć sięga byłem przekonany że dnem jest partia pod nazwą PSL - spuścizna po śp. ZSL
t
troll
Żadnych konkretów. Wstyd Pani Kempo, wstyd.
p
psycholog
a idźta w PISdu .. tylko pomyslcie jak prezes odwrocil sie po wyborach prezydencjich od ludzi zniknela slodka mina spokoj .. pojawil sie demon ... Kiedy twoja babka slucha radia wiedz ze cos sie dzieje , kiedy na premiera pis chce wstawic jarka wiedz ze cos sie dzieje , kiedy zastanawiasz sie czy oddac glos na pis na spadachroniarzy wiedz ze diabel juz sie toba interesuje... jak popierasz polityke pisu wiedz ze juz jest zle ... jesli Pis dostanie wladze wiedz ze bedzie zle ..

Tobie naprawdę potrzebny jest dobry zakład psychiatryczny , a w nim wybitni specjaliści bo z Tobą naprawdę jest źle
k
ks. Natanek
a idźta w PISdu .. tylko pomyslcie jak prezes odwrocil sie po wyborach prezydencjich od ludzi zniknela slodka mina spokoj .. pojawil sie demon ... Kiedy twoja babka slucha radia wiedz ze cos sie dzieje , kiedy na premiera pis chce wstawic jarka wiedz ze cos sie dzieje , kiedy zastanawiasz sie czy oddac glos na pis na spadachroniarzy wiedz ze diabel juz sie toba interesuje... jak popierasz polityke pisu wiedz ze juz jest zle ... jesli Pis dostanie wladze wiedz ze bedzie zle ..
p
polak
Kpina. Niech się zabiera do Wawy do Jareczka nie mąci ludziom w Kielcach. Ten kto zagłosuje na panią Kempe która nigdy nic nie zrobiła nic nie zrobi i nic nie wie o naszym miescie wyrzuci głos w błoto. PiS to dno ale pani Kempa jest pod nim.

do jana imię OK ale reszta to gówno gorsze od ''błota''
p
polak
Pani Beato tak trzymać jesteśmy z wami
o
olo
brawo Pani Beato, rzeczowe, konkretne odpowiedzi! życzę Pani sukcesu w sejmie, na pohybel POkemonom!
k
kielczanka
Kępa !! Wynoś się stąd! Wcale Cię tu nie chcemy!!
J
Jan
Kpina. Niech się zabiera do Wawy do Jareczka nie mąci ludziom w Kielcach. Ten kto zagłosuje na panią Kempe która nigdy nic nie zrobiła nic nie zrobi i nic nie wie o naszym miescie wyrzuci głos w błoto. PiS to dno ale pani Kempa jest pod nim.
a
anty koloru zielonego
A ja nie życzę sobie żadnych spotkań z tą Panią,jeszcze jak będzie miała problemy z dojazdem do Bodzentyna,to znowu oskarży rząd za to że ma problem.

Mozesz sobie nie zyczyc, ale sa tacy ktorzy sobie zycza. Mozesz isc na swojego idola z zielonej partii, takich jak ty wlasnie teraz potrzebuje do glosowania
w
woto
o co pytać panią Kempę skoro w świętokrzyskim działa od roku, nawet nie wie, ile jest powiatów i jaka jest stolica województwa - przez dwa lata rządów PiSu w województwie doczekaliśmy się zamknięcia linii kolejowej do Sandomierza, odebrania finansowania budowy S9 i budowy lotniska w Ocicach, i jeszcze budowy peronu we Włoszczowie... za PO mamy dokończenie S7 przez województwo, stworzenie "obważankowej" obwodnicy Kielc, remont linii kolejowej nr 8 i nr 25, budowę pętli świętokrzyskiej i mostów w Sandomierzu i Połańcu... więc moim zdaniem nie ma pani Kempy o co pytać, bo i tak nie ma nic do powiedzenia, bo o województwie i sytuacji mieszkańców nie ma zielonego pojęcia...
J
Joj
Co to mi za czat z Kempą jak nic nie powiedziała,ale to charakterystyczne dla niej.
Nic na temat a tylko ble ble ble tak w telewizji jak i tutaj.Nie słucha pytań a sama plecie te same pierdoły
m
marshal
wydukała coś z pamięci?
Więcej informacji na stronie głównej Echo Dnia Świętokrzyskie
Dodaj ogłoszenie