Brazylia - Polska MŚ 2018 LIVE. Transmisja TV online. NA ŻYWO w Internecie i telwizji. STREAMING z finału mistrzostw świata [30.09]

Echo Dnia Transmisje
Brazylia - Polska mecz na żywo.Jak obejrzeć spotkanie?
Brazylia - Polska mecz na żywo.Jak obejrzeć spotkanie? Polskapress
Mecz Brazylia - Polska zacznie się w niedzielę, 30 września, o godzinie 21.15. To finał mistrzostw świata 2018 w siatkówce. Finałowe zmagania rozpoczną się w Turynie dziś, kwadrans po dziewiątej wieczorem. Sprawdź, gdzie oglądać mecz na żywo. Live streaming ze spotkania Brazylia Polska dostępny także w Internecie. Transmisja TV na kanałach telewizji publicznej oraz w programach emitowanych przez telewizję Polsat.

Brazylia - Polska w finale mistrzostw świata 2018 w siatkówce. Mało kto przewidywał przed turniejem, że w jego finale dojdzie do powtórki sprzed czterech lat. Eksperci szacowali, że nasza reprezentacja podczas siatkarskiego mundialu zajmie góra 6-7 miejsce. Nasi siatkarze dotarli do finału. Z pewnością ich apetyt rośnie, wraz z kolejnymi zwycięstwami.

Od pierwszego seta półfinałowej rywalizacji było widać, że Polacy są "na fali" po piątkowej wygranej z Włochami, która zapewniła im awans. Nasi siatkarze od początku narzucili swój styl gry. Uzyskali przewagę 14:7 i już do końca tego starcia nie oddali prowadzenia. W secie odznaczyli się szczególnie Fabian Drzyzga i Michał Kubiak, którzy zaprezentowali doskonałą zagrywkę.

Brazylia - Polska NA ŻYWO. Jak obejrzeć mecz LIVE? Transmisja w TV i online

W drugim secie Amerykanie się ocknęli się. Polacy kontrolowali to, co dzieje się na boisku do stanu 17:16, lecz później stracili aż sześć punktów. Naszej drużynie mocno dokuczały zagrywli Aarona Russela i ostatecznie przegrała ona tę partię. Trzecie starcie było dla naszej drużyny bardzo trudne i przegrała, co doprowadziło do wielkich nerwów w czwartym secie. Ostatecznie Polacy wygrali w nim 25 do 20. Cały mecz rozstrzygnął się tie-beraku, w którym nasi siatkarze zwyciężyli 15:10.

Przed Polakami, na których przed turniejem nikt nie stawiał, pojawiła się szansa obrony mistrzowskiego tytułu, który wywalczyli w katowickim Spodku w 2014 roku. Mecz Polska - Brazylia rozpocznie się o godzinie 21.15 w niedzielę, 30 września, o godzinie 21.15. Mecz rozpocznie się w Turynie, gdzie odbywają się finałowe zmagania.

Polska - Brazylia LIVE 30.09.2018. Transmisja na żywo. FINAŁ MŚ LIVE OD 21.15

Mecz finałowy mistrzostw świata Polska - USA można zobaczyć na żywo na antenie kilku kanałów telewizyjnych. Są to:

- TVP 1
- TVP Sport
- Polsat
- Polsat Sport
- Super Polsat

MECZ BRAZYLIA - POLSKA NA ŻYWO TAKŻE W INTERNECIE. JAK ZOBACZYĆ FINAŁ MŚ ONLINE?

Jedynym legalnym sposobem na obejrzenie meczu Polska - Brazylia w Intenecie jest streaming, który na swojej stronie internetowej udostępnia platforma telewizyjna Ipla.tv.

Żeby zobaczyć mecz Polska - Brazylia na żywo na Ipla.tv, należy zapłacić pięć złotych.