Centralna Liga Trampkarzy. Porażka KSZO 1929 z Sandecją

Kamil Markiewicz
Marcin Wróbel trener KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
Marcin Wróbel trener KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Kamil Markiewicz
W niedzielnym spotkaniu 11. kolejki Centralnej Ligi Trampkarzy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski uległ na własnym boisku Sandecji Nowy Sącz 0:3.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Sandecja Nowy Sącz 0:3 (0:0)

KSZO 1929: Chojnacki - Rożek, Ogłaza, Śmieszek, Sobczyk - Święcki, Adamski, Żelazowski, Osowski - Pawlik, Ziółkowski oraz Kita, Buszkiewicz, Popławski, Krawiec, Misiura, Pisarski, Zimnicki, Zwolski.

- Zagraliśmy słabo. Bardzo dużą rolę w tym spotkaniu miały warunki atmosferyczny. Do przerwy udało nie stracić bramki. Po przerwie goście wykorzystali swoje okazje - mówił Marcin Wróbel, trener KSZO.

W innych meczach: KKP Korona Kielce - Stal Mielec 4:0, AP TOP 54 Biała Podlaska - Wisła Kraków 1:1, SMS Jarosław - Motor Lublin 2:1.

1. Wisła Kraków 11 27    22-5
  2. SMS Jarosław 11 25    25-11
  3. Sandecja Nowy Sącz 11 17    14-8
  4. KKP Korona Kielce 10 13    13-14
  5. KSZO 1929 Ostrowiec 11 13    8-16
  6. Motor Lublin 11 9      12-19
  7. AP TOP 54 Biała Podlaska 11 8 11-16
  8. Stal Mielec 11 6      12-25