Chcesz znaleźć dobrą pracę w branży przyszłości?

Materiał informacyjny Fundacja Miśka Zdziśka "Błękitny Promyk Nadziei"
Chcesz znaleźć dobrą pracę w branży przyszłości? WYKORZYSTAJ SZANSĘ NA ZDOBYCIE WIEDZY, DOŚWIADCZENIA I CIEKAWEJ PRACY – rozmowa z Dariuszem Lisowskim Prezesem Fundacji.

Fundacja Miśka Zdziśka angażuje się w różne projekty i szkolenia – z jakich obecnie szkoleń mogą korzystać mieszkańcy?

Mieszkańcy woj. Świętokrzyskiego mogą obecnie uczestniczyć w projekcie „Masz POWER zawodowy!” i korzystać z wielu bezpłatnych szkoleń oraz kursów:

 • Pracownik ochrony fizycznej osób i mienia
 • Asystent osoby niepełnosprawnej
 • Opiekun osób starszych, chorych, niepełnosprawnych
 • Pracownik administracyjno- biurowy
 • Kurs kancelaryjny I stopnia
 • Kucharz z organizacją przyjęć okolicznościowych (catering)
 • Murarz – tynkarz
 • Technolog robót wykończeniowych
 • Sprzedawca z obsługą kas fiskalnych
 • Kurs wizażu , makijażu, przedłużania rzęs, stylizacji paznokci

oraz inne w zależności od potrzeb uczestników Projektu.

Do kogo skierowany jest projekt?

Projekt skierowany jest do osób młodych w wieku 18-29 lat z woj. Świętokrzyskiego, biernych zawodowo, bezrobotnych niezarejestrowanych w UP, osób niepełnosprawnych oraz osób, które utraciły zatrudnienie po 01.03.2020r. Wymogiem koniecznym do udziału w danym kursie jest przedłożenie zaświadczenia od byłego pracodawcy o utracie zatrudnienia czy to umowy o prace czy umowy zlecenia.

Co oferujecie w zamian za udział w projekcie?

Oferujemy darmowy kurs, 3 miesięczny staż zawodowy oraz stypendium szkoleniowe i stażowe, ubezpieczenie jak również zwrot kosztów dojazdu.
Osoba będąca uczestnikiem niniejszego projektu nie może równolegle korzystać z tego samego typu wsparcia ze środków publicznych w ramach innych projektów.

Gdzie można uzyskać szczegółowych informacji odnośnie kryteriów uczestnictwa w projekcie?

Szczegółowych informacji udziela Fundacja Miśka Zdziśka w Jędrzejowie -Dyr. Malwina Sobczyk ul. Przemysłowa 7, tel. 41 386 65 69, e mail: [email protected] oraz ZDZ w Jędrzejowie - Marlena Baran , aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 6, tel. 41 386 12 57, e-mail: [email protected]

Centrum Komunikacji Pomocowej COVID-19 Fundacji Miśka Zdziśka w Jędrzejowie , które powstało w Listopadzie 2020 r z dofinasowania Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wydłuża swoją działalność i wprowadza nowe usługi z funduszy statutowych . Za darmo będzie można zmierzyć saturację oraz wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny.

Fundacja Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei” w Jędrzejowie, w związku z niepokojącym wzrostem zachorowań na Covid – 19 oraz rozwojem pandemii , rozszerza swoje działania w ramach Centrum Komunikacji Pomocowej COVID-19 na rzecz osób niepełnosprawnych oraz opiekunów osób niepełnosprawnych. Od 01 października teraz w placówce można będzie bezpłatnie uzyskać dalej wsparcie psychologiczno-terapeutyczne jak również zmierzyć saturację, czyli wysycenie krwi tlenem oraz wysokość tętna z wykorzystaniem pulsoksymetrów jak również wypożyczyć specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, który jest niezbędny dla osób niepełnosprawnych w codziennym życiu i rehabilitacji

-Mamy dobrą informację dla podopiecznych Centrum Komunikacji Pomocowej COVID 19 Fundacji Miśka Zdziśka oraz osób niepełnosprawnych.
-NIE ZWALNIAMY !!! Dalej pomagamy!!
-Centrum Komunikacji Pomocowej Covid 19 przy Fundacji Miśka Zdziśka ,,Błękitny Promyk Nadziei” ul. Przemysłowa 7 od 01 października dalej będzie funkcjonowało !!! Zapraszamy na bezpłatny pomiar saturacji krwi pulsoksymetrem w siedzibie fundacji – informuje Dariusz Lisowski prezes fundacji Miska Zdziśka

Fundacja Miśka Zdziśka ,,Błękitny Promyk Nadziei” w Jędrzejowie dzięki dofinasowaniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz profesjonalnej współpracy z pracownikami Świętokrzyskiego Oddziału PFRON mogła od listopada 2020 do 30 sierpnia 2021 przez 9 miesięcy nieść pomoc oraz niezbędne wsparcie psychologiczne w dobie pandemii Covid 19 dla osób niepełnosprawnych najmniej bezbronnych i potrzebujących.

Od 1 października od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 16.00 pod nr telefonu 41 386 65 69 będzie dalej dyżur pełnił Dyspozytor Centrum Komunikacji Pomocowej Covid 19 Fundacji Miśka Zdziśka, który przyjmie od Państwa zgłoszenia osób niepełnosprawnych oraz opiekunów osób niepełnosprawnych do poszczególnych specjalistów na dyżury stacjonarne i telefoniczne:

 • Psycholog Pani Anna Osowska
 • Psycholog Pani Kinga Łabędzka-Stanecka
 • Terapeuta Pani Iwona Długosz
 • Prawnik dr Dawid Chaba
 • Prawnik Marcin Drej

Do dyspozycji osób niepełnosprawnych oraz opiekunów osób niepełnosprawnych od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do 16.00 w siedzibie fundacji będzie również funkcjonowała bezpłatna Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego gdzie pod nr telefonu 512 924 006 będzie dyżurował pracownik fundacji, który będzie służył Państwu pomocą i fachową wiedzą.-mówi Malwina Sobczyk Dyrektor biura fundacji

Dla osób potrzebujących wsparcia specjalistycznego , ale również spotkań ze specjalistami przy różnego rodzaju pracach z rękodzieła w naszym ,,Klubie Błękitny Promyk Nadziei” również oferujemy taką możliwość. Zabezpieczymy również naszych uczestników w opiekę i wsparcie pielęgniarskie w siedzibie fundacji oraz klubie -informuje Agnieszka Stożek dyspozytor Centrum Komunikacji Pomocowej Cowid 19

Fundacja Miśka Zdziśka serdecznie zaprasza wszystkie osoby, niepełnosprawne bez względu na wiek, seniorów oraz osoby chętne w uzyskaniu oferowanej pomocy przez specjalistów jędrzejowskiej fundacji .

Więcej informacji na temat jak uzyskać pomoc i wsparcie w Centrum Komunikacji Pomocowej Covid 19 w siedzibie Fundacji Miśka Zdziśka przy ul Przemysłowej 7 w Jędrzejowie pod numerem telefonu 41 386 65 69 lub email [email protected]

Dodaj ogłoszenie