Zamknij

Echo Dnia

Ciekawe zawody lekkoatletyczne na stadionie w Kielcach. Wystartowało 450 osób! [DUŻO ZDJĘĆ]

Sporo emocji dostarczyła rywalizacja na piątkowych zawodach Lekkoatletyka dla każdego i Wojewódzkich Igrzyskach Szkolnego Związku Sportowego na stadionie

Fot. Bartłomiej Kozłowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/201] Następne

Ciekawe zawody lekkoatletyczne na stadionie w Kielcach. Wystartowało 450 osób! [DUŻO ZDJĘĆ]

Sporo emocji dostarczyła rywalizacja na piątkowych zawodach Lekkoatletyka dla każdego i Wojewódzkich Igrzyskach Szkolnego Związku Sportowego na stadionie MOSiR w Kielcach. Wystartowali zawodnicy z całego województwa z roczników 2010 i młodsi, 2008-2009, 2006-2007.
Organizatorami byli Świętokrzyski Związek Lekkiej Atletyki w Kielcach, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach, Lekkoatletyka dla każdego, a sponsorami Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu i PKN Orlen.
-Wystartowało około 450 osób. To były świetne zawody. Ilość uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Można się tylko cieszyć, że była taka frekwencja, bo upał na płycie stadionu dochodził do 35 stopni - powiedział Wiesław Rożej, prezes Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Na zawodach wystartowali zawodnicy między innymi z Kielc, Starachowic, Sandomierza, Ostrowca Świętokrzyskiego, Czajkowa, Oleśnicy, Stopnicy, Kazimierzy Wielkiej, Skarżyska-Kamiennej, Buska-Zdroju, Połańca, Rytwian, Fałkowa, Obrazowa, Górna.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia, ich autorem jest Bartłomiej Kozłowski.
Galeria na kolejnych slajdach>>>
(dor)

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy