Ciekawe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Staszowa. Poznaj zwycięzców [ZDJĘCIA]

Stanisław Wróbel
Zwycięzcy zawodów wędkarskich
Na terenie Zalewu nad Czarną odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów z okazji Dnia Dziecka. Turniej został zorganizowany przez Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego „Nad Czarną” oraz Urząd Miasta i Gminy w Staszowie.

W zawodach zmierzyło się dziewięciu wędkarzy, w dwóch kategoriach- zawodowiec i amator. Wśród zawodowych wędkarzy pierwsze miejsce zajął Wojciech Dziedzic, zaś wśród amatorów Szymon Słowik. Zwycięzcy uzyskali odpowiednio 3330 i 1900 punktów, gdzie jeden punkt odpowiada wadze jednego grama złowionych ryb. W kategorii „zawodowiec” drugie miejsce zajął Jakub Gmyr, zdobywając 3100 punktów, a trzecie Wojciech Suchojad z 2340 punktami. W „amatorskiej” kategorii na drugim miejscu znalazł się Jan Zamojski, zdobywając 1560 punktów, a na trzecim Kamil Wawrzkiewicz z 1360 punktami. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom nagrody i upominki wręczył burmistrz miasta i gminy Staszów Leszek Kopeć.