Ciekawy sparing w Ostrowcu. KSZO 1929 przegrał z Wierną 0:1

Dorota Kułaga
Marcin Grunt (przy piłce) zdobył zwycięską bramkę dla Wiernej w meczu z KSZO 1929. Mirosław Rolak
Piłkarze KP KSZO 1929 Ostrowiec w sobotę rozegrali dwa sparingi. Obydwa odbyły się na boisku przy ulicy Kolejowej w Ostrowcu.

W pierwszym lider trzeciej ligi uległ innemu trzecioligowcowi Wiernej Małogoszcz 0:1. Jedyną bramkę zdobył Marcin Grunt, były środkowy obrońca KSZO 1929, obecnie grający w Wiernej.

W drugim spotkaniu piłkarze KSZO 1929 zremisowali z grającą w mazowieckiej klasie okręgowej Polonią Iłża 2:2 (0:1). W tym drugim sparingu grano 2x40 minut.

KP KSZO 1929 Ostrowiec – Wierna Małogoszcz 0:1 (0:1)

• Bramka: Marcin Grunt 16.
  • KSZO 1929: Wierzgacz – Stachurski, Łatkowski, D. Cheba, Persona – Ferens, Czajkowski, Mianowany, Mężyk, Dobkowski – Gil oraz Sołtykiewicz, Bełczowski, Dziadowicz.
  • Wierna: Gugulski – Foksa, Grunt, Michał Kołodziejczyk, Zawadzki – Paprocki, Wijas, Mularczyk, Kupczyk - Marcin Kołodziejczyk, Rogula oraz Marzec, Malinowski, Kraus, S. Trybek, Czarnecki, Krzyżyk.

- Myślę, że przez ostatni tydzień zawodnicy nabiorą świeżości i w dobrej formie zaczniemy rundę wiosenną – powiedział Dariusz Pietrasiak, trener KSZO 1929.

- Graliśmy na znakomicie przygotowanym boisku, za co bardzo dziękujemy gospodarzom. W pierwszej połowie udało się zdobyć bramkę. W drugiej okazje do podwyższenia wyniku mieli Przemek Kupczyk i Marcin Kołodziejczyk, ale nie wykorzystali sytuacji sam na sam z Wierzgaczem. Z gry jestem zadowolony, oby tak było w lidze – powiedział Mariusz Lniany, trener Wiernej.

KP KSZO 1929 Ostrowiec – Polonia Iłża 2:2 (0:1)

• Bramki: dla KSZO 1929: Patryk Cheba 48, Kamil Bełczowski 78.
  • KSZO 1929: Krupa – Sołtykiewicz, Pietrasiak, Niziołek, P. Cheba – Ferens, Burzyński, Czajkowski, P. Cheba, Bełczowski – Kanarski, Dziadowicz oraz Niedbała, Król.