Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Co miesiąc stypendia dla zdolnych, młodych ludzi ze Świętokrzyskiego od wicemarszałka Marka Bogusławskiego. Jak otrzymać?

Stanisław Wróbel
Wideo
od 16 lat
Wicemarszałek województwa świętokrzyskiego Marek Bogusławski, „Echo Dnia” oraz Fundacja Instytut Świętokrzyski będą wspierać młodych, zdolnych ludzi z województwa świętokrzyskiego.

1 grudnia 2021 roku, w dniu jubileuszu 50-lecia „Echa Dnia” razem z Fundacją Instytut Świętokrzyski uruchomiło program comiesięczny stypendiów „Świętokrzyskie nasza przyszłość”. Co miesiąc chcemy wspierać co najmniej jedną, zdolną osobę kwotą 2 tysięcy złotych.

To wspólna inicjatywa wicemarszałka województwa świętokrzyskiego Marka Bogusławskiego i „Echa Dnia”

Marszałek postanowił przeznaczyć część swoich zarobków na wsparcie uzdolnionych ludzi i zaproponował nam współpracę przy tej inicjatywie.

Wicemarszałek Marek Bogusławski jest pierwszym mecenasem stypendium „Świętokrzyskie nasza przyszłość”.
-

Zapraszam do współpracy innych samorządowców, polityków, przedsiębiorców, wszystkich ludzi dobrej woli. Mam nadzieje, że pomysł mecenatu ludzi, którym się w życiu powiodło, udało zbudować swoją pozycję zawodową, biznesowa będzie się rozwijał i trafi w naszym regionie na podatny grunt

- mówi Marek Bogusławski

Dlaczego wicemarszałek Marek Bogusławski zdecydował się wesprzeć młodych ludzi z własnej kieszeni i przeznaczyć na nich część swoich zarobków? - Taki pomysł chodził mi po głowie od dłuższego czasu bo podobało mi się jak to robi choćby Urząd Marszałkowski. Widzę ja bardzo warto wspierać młodych ludzi - zmierzam co miesiąc przeznaczyć ze swych zarobków 2 tysiące na jednorazowe stypendium dla osób uzdolnionych.

Nasza akcja ma na celu wsparcie utalentowanych ludzi z województwa świętokrzyskiego. Pod uwagę bierzemy różne dziedziny: osiągnięcia w nauce, sukcesy artystyczne lub sportowe.

Stypendium mogą otrzymać młodzi ludzie, którzy nie ukończyli 25 lat, uczący się lub studiujący

Wystartowaliśmy w środę 1 grudnia. Prosimy Państwa, naszych Czytelników o zgłaszanie kandydatur przysyłając e-maile na adres [email protected]. Należy podać imię, nazwisko zgłaszanej osoby, krótką charakterystykę jej osiągnięć. Prosimy też zgłaszających o podanie danych do kontaktu.

Kapituła złożona z przedstawicieli Echa Dnia, Fundacji Instytut Świętokrzyski i fundatora zawsze około 20 dnia każdego miesiąca ogłosi publicznie imię i nazwisko osoby, która dostaje wsparcie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie