Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W ciekawym meczu kontrolnym naszych trzecioligowych drużyn...

Czarni Połaniec przegrali ciekawy sparing z Wisłą Sandomierz [DUŻO ZDJĘĆ]

W ciekawym meczu kontrolnym naszych trzecioligowych drużyn Czarni Połaniec przegrali u siebie z Wisłą Sandomierz 1:2 (1:2).
Bramkę dla Czarnych zdobył Dorian Buczek w 40 minucie, dla Wisły Kamil Bętkowski w 15 i 30 minucie.
Czarni: zagrali w składzie Borusiński - Witek, Meszek, Misztal, Wątróbski - Skiba, Karólak, Krępa, Misiak - Michalik, Buczek oraz Ryguła, Gnatek, Załucki, Janiec.
Wisła wystąpiła w składzie: Janowski - Sornat, Wilk, Kolbusz, D. Chorab - Bętkowski, Siedlecki, Kamiński, zawodnik testowany, Nogaj - Piechniak oraz Wierzgacz, Sus, Rop, Poński, Konefał.
-Nie jestem zadowolony z dwóch rzeczy - z wyniku i ze skuteczności, ale nad skutecznością teraz będziemy pracować. Wcześniej skupialiśmy się na wytrzymałości. Stworzyliśmy dużo sytuacji i z tego należy się cieszyć. Nie wykorzystaliśmy rzutu karnego, poza tym Marcin Misiak z 7 metrów nie trafił do pustej bramki, mieliśmy też słupek i wiele innych okazji. Po prostu trzeba było je wykorzystać i wynik byłby zupełnie inny. Mamy dwa tygodnie do ligi i te mankamenty musimy wyeliminować - powiedział Piotr Mazurkiewicz, trener Czarnych.
Dodajmy, że w pierwszej połowie bramkarz Wisły Przemysław Janowski obronił rzut karny.
Zapraszamy do obejrzenia ciekawych zdjęć z tego sparingu autorstwa Tomasza Kaczmarczyka.