Zamknij

Echo Dnia

Czarni Połaniec wygrali z Nidą Pińczów 1:0 i zapewnili sobie awans do trzeciej ligi. Wielka radość w ekipie Czarnych [ZDJĘCIA]

Po zwycięstwie z Nidą Pińczów 1:0 w czwartkowym meczu czwartej ligi piłkarze Czarnych Połaniec zapewnili sobie pierwsze miejsce i awans do trzeciej ligi.

Fot. Tomasz Kaczmarczyk

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/59] Następne

Czarni Połaniec wygrali z Nidą Pińczów 1:0 i zapewnili sobie awans do trzeciej ligi. Wielka radość w ekipie Czarnych [ZDJĘCIA]

Po zwycięstwie z Nidą Pińczów 1:0 w czwartkowym meczu czwartej ligi piłkarze Czarnych Połaniec zapewnili sobie pierwsze miejsce i awans do trzeciej ligi. Bramkę zdobył Maciej Witek w 56 minucie.
– Emocje! Wygraliśmy po ciężkim meczu, rywale zagrali dla nas, mamy awans ostatnie mecze były zdecydowanie łatwiejsze. Drużyna Nidy ambitnie grała i w pierwszej połowie stworzyła sobie sytuację do zdobycia bramki. Drugą połowę zaczęliśmy stwarzając dogodne sytuację i strzeliliśmy gola, który jak się okazał był na wagę zwycięstwa i to dzięki kapitanowi naszej drużyny. Duże gratulacje dla każdego zawodnika, bo każdy przyczynił się do tego wyniku – powiedział kierownik drużyny Czarni Połaniec, Mateusz Sobierajski.

– Trzy punkty, które dają nam awans bardzo cieszą. Ciężki mecz, ponieważ drużyna Nidy konsekwentnie i mądrze pracowała w defensywie nie pozwalając nam na wiele w ofensywnie. Teraz cieszymy się z awansu do III ligi i czekamy na kolejne mecze w Pucharze Polski – powiedział po spotkaniu kapitan drużyny Czarni Połaniec, Maciej Witek.
Galeria ciekawych zdjęć z tego meczu autorstwa Tomasza Kaczmarczyka na kolejnych slajdach.
(dor, tk)

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy