Czwarta liga. Alit Ożarów nie miał szans w meczu z GKS. Przegrał 0:8. Trener ma o czym myśleć

dor
Trener Tadeusz Krawiec ma o czym myśleć. Jego odmłodzony zespół przegrał z GKS Nowiny 0:8. Fot. Archiwum
Wysokiej porażki 0:8 doznał Alit Ożarów w wyjazdowym meczu czwartej ligi z GKS Nowiny.

GKS Nowiny – Alit Ożarów 8:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Dziubek, 59, 75, 79, Bartosz Papka 14, 83, Arkadiusz Krzymieński 32, Jakub Plewa 53 (samobójcza), Jakub Olearczyk 78.
GKS: Gugulski - Bujak, Cichoń (70. Stefański), Ślefarski, Hińcza (47. Boszczyk) - Kuzincow, Szmalec (62. P. Szymonek), Papka, Szewczyk (62. Olearczyk), Krzymieński (68. Matachowski), Dziubek.
Alit: Reimus - Praga, Ponikowski, Plewa (60. Spychaj), Trojanowski - Pitkiewicz (65. Nowak), Kiliański (80. Maruszczak), Sojda (46. Gardynik), Stępień - Kopacz, Hołody.

Wynik meczu otworzył Bartosz Papka w 14 minucie, on też zdobył ostatnią ósmą bramkę w 83 minucie. Udany występ zaliczył też autor hat tricka Mateusz Dziubek.
-W tym meczu GKS piłkarsko przewyższał nas o dwie klasy. Do straty trzeciego gola jeszcze podejmowaliśmy walkę, później zeszło z nas powietrze - powiedział Tadeusz Krawiec, trener Alitu.