Czwarta liga. Fotorelacja z meczu Moravii Morawica z OKS Opatów. Gospodarze wygrali 4:0 [DUŻO ZDJĘĆ]

dor
W drugiej kolejce czwartej ligi Moravia Morawica pokonała OKS Opatów 4:0 (3:0). Bramki zdobyli Maciej Horna 30, 60, Łukasz Zawadzki 9, Jakub Rabiej 35. - Szczęśliwa pierwsza bramka po błędzie bramkarza ustawiła mecz. Później kontrolowaliśmy spotkanie. Po przerwie mogliśmy podwyższyć wynik. Mecz wyrównany, ale my zagraliśmy skutecznie - powiedział Krzysztof Dziubel, trener Moravii.Moravia Morawica - OKS Opatów 4:0 (3:0)Bramki: Maciej Horna 30, 60, Łukasz Zawadzki 9, Jakub Rabiej 35.Moravia: P. Kubicki - Wójcik (60. Wysocki), Mateusz Zawadzki, B. Młynarczyk, Woś (70. W. Młynarczyk) - Ł. Zawadzki (75. Terech), K. Kubicki, Rabiej (62. Miszczyk), Michał Zawadzki, Horna (65. Gilewski) - Pryimak.Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.Szczegóły na kolejnych slajdach.(dor) Fot. Dawid Łukasik
W drugiej kolejce czwartej ligi Moravia Morawica pokonała OKS Opatów 4:0 (3:0). Bramki zdobyli Maciej Horna 30, 60, Łukasz Zawadzki 9, Jakub Rabiej 35. - Szczęśliwa pierwsza bramka po błędzie bramkarza ustawiła mecz. Później kontrolowaliśmy spotkanie. Po przerwie mogliśmy podwyższyć wynik. Mecz wyrównany, ale my zagraliśmy skutecznie - powiedział Krzysztof Dziubel, trener Moravii.