Czwarta liga. Remis Naprzodu Jędrzejów z Alitem w Ożarowie. Zespół Naprzodu prowadził w tym meczu Cezary Osiński

W meczu 13 kolejki czwartej ligi, Naprzód Jędrzejów zremisował 2:2 z Alitem w Ożarowie.

Alit Ożarów - Naprzód Jędrzejów 2:2 (0:1),
Jacek Rożek 55, 64 z karnego - Jarosław Owczarek 29, Piotr Kasza 75.
Alit: Żytniewski - Tomasik (65 Tomasik), Skrobisz, Niziołek, Kosno, Głowacki (60 Kwiatkowski), Kiljański, Ponikowski, Marzec, Hołody (80 Stępień), Rożek.
Naprzód: M. Nawrot - Kowalczyk, Olszewski, Sputo, Butenko, Maciejewski, Mojecki, Owczarek, Osiński (68 Radziejewski), Kasza, Piechota.

Pierwsza połowa należała do Naprzodu, który w tym meczu prowadził Cezary Osiński. Pierwszy trener Grzegorz Opara został ukarany trzema meczami za mecz z GKS Nowiny, kiedy został odesłany na trybuny za krytykowanie pracy arbitra. W 29 minucie w sporym zamieszaniu w polu karnym gospodarzy, najprzytomniej zachował się Jarosław Owczarek i wpakował piłkę do siatki. Po drodze futbolówka odbiła się jeszcze od słupka.
Po zmianie stron do głosu doszli podopieczni trenera Tadeusza Krawca i szybko strzelili dwa gole. Najpierw Jacek Rożek po dośrodkowaniu, strzałem lobem pokonał bramkarza Naprzodu. Za kilka minut sędzia podyktował rzut karny za faul bramkarza gości na jednym z piłkarzy Alitu. Jedenastkę na gola zamienił Jacek Rożek.
Bardzo ambitnie grający goście doprowadzili do wyrównania. Po dośrodkowaniu i strzale głową na 2:2 wyrównał Piotr Kasza.