Czwarta liga świętokrzyska. Czarni Połaniec w końcówce zwyciężyli Wierną Małogoszcz

Piotr Stańczak
Tak Patryk Tetlak cieszył się z bramki dla Czarnych Połaniec, którą zdobył w 86 minucie meczu z Wierną Małogoszcz. Tomasz Kaczmarczyk
W zaległym meczu 14. kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej Czarni Połaniec zwyciężyli Wierną Małogoszcz 1:0 (0:0).

Czarni Połaniec – Wierna Małogoszcz 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Patryk Tetlak 86.
Czarni: Reczek – Załucki, Gilar (68. Gębalski), Stypa (90+3. Snopek), Trytek – Meszek, Ryguła (90. Bandziarowski), Krępa, Miazga – Skiba (90+1. Cecot), Tetlak.
Wierna: Gugulski – Krzeszowski, Bała, Foksa, Malinowski – Czarnecki, Marcin Kołodziejczyk, Miśta (62. Krzyżyk), Trybek (62. Stalmasiński) – Gągorowski, Kraus.
Sędziował: Mateusz Kowalski.

Czarni zanotowali świetną końcówkę, odnosząc jednocześnie szóste z rzędu zwycięstwo. Gola uzyskali grając już w dziesiątkę, bowiem w 78 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę dostał Bartłomiej Miazga.

- Mimo niezłych fragmentów w naszej grze, nie udało nam się zdobyć choćby punktu. Nerwowych ruchów jednak nie wykonujemy, w naszej kadrze jest wielu młodzieżowców, którzy dopiero zdobywają doświadczenie w czwartej lidze – przyznał Mariusz Lniany, trener Wiernej.