Czwarta liga świętokrzyska. Hetman Włoszczowa uległ na swym boisku Olimpii Pogoń Staszów

Piotr Stańczak
Olimpia Pogoń Staszów udanie zakończyła czwartoligową rundę jesienną.
Olimpia Pogoń Staszów udanie zakończyła czwartoligową rundę jesienną. Piotr Stańczak
W zaległym meczu 14. kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej Hetman Włoszczowa przegrał z Olimpią Pogoń Staszów 0:2 (0:0).

Hetman Włoszczowa – Olimpia Pogoń Staszów 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Adrian Uniat 65, 0:2 Jakub Majewski 78.
Hetman: Dyras – Cholerzyński, M. Wroński, M. Małek – Rajek, Chuptyś (87. Sójka), Jarmuda, G. Małek, Walasek (70. Matuszewski) – Rajczykowski (75. Michałek), Piotrowski.
Olimpia: Dudek – K. Fudalewski (90+2. J. Fudalewski), Dutka, Baczewski, Guz – Majewski, Franus, Koszela (87. Broziński), Uniat – Rozmysłowski (80. Ciesielski), Rzepa.
Sędziował: Marek Śliwa.

Gracze Hetmana w kiepskich nastrojach pożegnali się tej jesieni z własną publicznością. Potwierdzili pewną regułę, że lepiej w tym sezonie radzą sobie w pojedynkach z drużynami z górnej połówki tabeli, niż tymi niżej notowanymi.

Mecz od początku układał się po myśli staszowian. - Już w pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy trzech okazji do zdobycia goli. Cel osiągnęliśmy po przerwie, myślę, że wygraliśmy zasłużenie – komentował Paweł Czaja, trener Olimpii Pogoń, który – jak przyznał w rozmowie z nami – chce w rundzie wiosennej nadal kontynuować pracę w klubie ze Staszowa.