Czwarta liga świętokrzyska. Nida Pińczów uległa u siebie Hetmanowi Włoszczowa

Piotr Stańczak
W meczu piętnastej kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej Nida Pińczów przegrała na własnym boisku z Hetmanem Włoszczowa 0:1 (0:0).

TS 1946 Nida Pińczów - Hetman Włoszczowa 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Rafał Wroński 50.
Nida: Zyguła - Kempkiewicz (65. Gajda), Ciacia, Szafraniec, Motyl - Karasek (80. Nogacki), Mika, Kowalczyk, Dudzik - Krzak (70. Skowera), Wołczyk (85. Brzezoń).
Hetman: Dyras - G. Małek, M. Wroński, M. Małek - Rajek, Orzeł, Chuptyś, R. Wroński, Walasek - Matuszewski (80. Rajczykowski), Rak (65. Michałek).
Sędziowała: Anna Adamska.

Po pierwszych pięciu minutach Nida powinna prowadzić już 2:0, ale Karol Dudzik i Michał Krzak trafiali odpowiednio w poprzeczkę i spojenie słupka z poprzeczką.

Hetmanowi dopisało wtedy szczęście. Tuż po przerwie goście rozstrzygnęli zaś wynik meczu. Tomasz Matuszewski podał dokładnie do Rafała Wrońskiego, a ten pokonał bramkarza z Pińczowa. Ekipa z Włoszczowy może pochwalić się skuteczną grą w defensywie, w trzecim spotkaniu z rzędu nie straciła gola.