Czwarta liga świętokrzyska. Nowiny przegrały po raz trzeci z rzędu, cenny triumf Hetmana

Piotr Stańczak
Kadr z meczu GKS Nowiny z Hetmanem Włoszczowa (zawodnicy w biało-czerwonych strojach). Kamil Markiewicz
W meczu 11. kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej GKS Nowiny uległ Hetmanowi Włoszczowa 0:1 (0:0).

GKS Nowiny – Hetman Włoszczowa 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Sebastian Walasek 55.
GKS: Mech – Niebudek, Kwiatek, Stefański, Kasprzyk (70. Gągorowski) – Ślefarski, Cichoń, Wojtal (80. Krężołek), Krzymieński – Olearczyk, Szewczyk.
Hetman: Dyras – G. Małek, M. Wroński, M. Małek – Walasek, Orzeł, Michałek, R. Wroński, Rajek – Matuszewski, Rajczykowski.
Sędziował: Patryk Sowiński.

Nowiny poniosły już trzecią porażkę z rzędu (w tym drugą u siebie). - Po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić 2:0, ale nie wykorzystaliśmy swoich szans i to później zemściło się na nas – wspominał niepocieszony Mariusz Ludwinek, szkoleniowiec GKS.

Ozdobą meczu był gol pomocnika Hetmana Sebastiana Walaska, który dziesięć minut po przerwie popisał się celnym strzałem z około 35 metrów! W końcówce świetną paradą popisał się golkiper włoszczowian Damian Dyras, broniąc uderzenie przeciwnika i tym samym ocalił swój zespół przed stratą dwóch punktów.