Czwarta liga świętokrzyska. Przegrane mecze Naprzodu Jędrzejów i Unii Sędziszów

Unia Sędziszów.
W meczach 12 kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej, Naprzód Jędrzejów przegrał z rezerwami Korony Kielce aż 0:5. Unia Sędziszów uległa 1:2 Alitowi Ożarów.

Naprzód Jędrzejów - Korona II Kielce 0:5 (0:0),
Maciej Firlej 53, Maciej Górski 58, 60, 89, 90.
Naprzód: M. Nawrot — Butenko, Kowalczyk (80 Radziejewski), Olszewski, Maciejewski, Sputo (86 Foremnik), Bębenek (46 Rybicki), Osiński , Owczarek (63 Iwański), Mojecki, Kasza (75 F. Nawrot).
Korona II: Miśkiewicz (85 Wojno) — Pierzchała, Dziubek, Górski, Jopkiewicz (80 Świderski), Chudecki (65 Hińcza), Rybus (65 Gadomski), Piróg (60 Sowiński), Firlej, Skrzecz, Brown Forbes.

Do przerwy nic nie wskazywało na klęskę w tym meczu podopiecznych trenera Grzegorza Opary. Gole dla kielczan posypały się w drugiej połowie.

Unia Sędziszów - Alit Ożarów 1:2 (1:1),
Tomasz Nartowski 7 - Jacek Rożek 12, Wojciech Skrobisz 66.
Unia: Otręba — Karol Gacek (46 Kamil Gacek), Koczanoski (80 Bieniek), A. Brożek, Szymański (86 G. Brożek), Papaj (65 Zapalski), Pańtak, Winiarski , Matan (76 Niemstak), Bratek, Nartowski.
Alit: Żytniewski — Kosno, Głowacki (58 Kwiatkowski), Skrobisz, Rożek, Kończyk, Sorbian (58 Kilijański), Niziołek, Marzec (55 Hołody), Lipiec (78 Praga), Ponikowski.

Dobrze się zaczął mecz dla sędziszowskiej Unii, od gola Tomasza Nartowskiego.